Cubot Pocket je 4palcový prcek s čistým Androidem

cubot pocket

Firma Cubot se proslavila díky svým levným kompaktním telefonům, což je dnes na Android scéně velká vzácnost. Největší úspěchy zaznamenala se svým King Kong Mini a nyní se nám představil další model, konkrétně Cubot Pocket. Jak již název napovídá, jde opět o malý telefon, který má poměrně slušnou výbavu.

Cubot Pocket je prcek s čistým Androidem

Telefon se může pochlubit 4palcovým LCD panelem s QHD+ rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. Nechybí ani základní 5Mpx selfie kamerka, na zadní straně se pak nachází jediný 16Mpx hlavní snímač. Pod kapotou tiká čipset Unisoc Tiger T310, což je základní, ale poměrně nový čipset.

V benchmarku AnTuTu si vysloužil skóre necelých 200 tisíc bodů. To jistě není moc, ale na základní používání bude bohatě stačit. Dopomáhají mu 4 GB operační paměti a 64GB úložiště rozšiřitelné díky slotu na microSD kartu. Výdrž dostala na starost 3000mAh baterie a potěší také přítomnost NFC nebo čistý Android 11. K dostání je na e-shopu Aliexpress za cenu 5 700 korun.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Cubot Pocket – The small smartphones for your life

Cubot Pocket - The small smartphones for your life

Stačil by vám 4palcový displej v mobilu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)