Cubot Kingkong Mini 2 Pro je novinka se 4palcovým displejem a nízkou cenou

cubot king kong mini 2 pro

Cubot Kingkong Mini 2 je na trhu poměrně dlouho, přesto patří mezi nejoblíbenější kompaktní Android mobily. Na trhu sice naleznete kompaktnější mobily typu Galaxy S22 či Zenfone 8/9, ovšem tento kousek je násobně levnější a navíc ještě menší. Nyní dostal nástupce, který se označuje jako Cubot Kingkong Mini 2 Pro. Co od něj tedy čekat?

Dominantou přední strany je 4palcový LCD panel s qHD+ rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. V horním rámečku je umístěná také 5Mpx selfie kamerka. Pod kapotou tiká čipset MediaTek MT6762 v kombinaci se 4 GB RAM a 64GB úložištěm. To můžete ale rozšířit díky microSD slotu.

Na zadní straně vsadil Cubot na jediný 13Mpx hlavní fotoaparát s bleskem, výdrž má pak na starost 3000mAh baterie, což na papíře nevypadá úplně přesvědčivě, na druhou stranu by měla být díky nenáročnému displeji zcela dostatečná. Přestože vypadá Cubot Kingkong Mini 2 Pro jako odolný mobil, ve skutečnosti se firma na oficiálním webu nechlubí oficiální IP certifikací.

Cubot KingKong Mini 2 Pro Review, The Smallest Rugged Smartphone

Cubot KingKong Mini 2 Pro Review, The Smallest Rugged Smartphone

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Systémem je pak téměř čistý Android 11. V tuto chvíli je mobil v prodeji na Aliexpressu za cenu 4 680 Kč.

Jak se vám líbí nový mobil od Cubotu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)