Crowdfundingové projekty #3: Opravdu skladný stojan pro váš tablet nebo notebook a telefon

622549981963f3afdd6da98ba28c02ac_original

V dnešním díle crowdfundingových projektů si představíme zajímavý multifunkční stojan pro váš tablet nebo notebook, do kterého si můžete odložit telefon, a zůstat tak informováni nových notifikacích. Pokud chcete při práci nebo zábavě u jakéhokoliv elektronického zařízení sedět zdravě, měla by být horní hrana displeje nebo monitoru ve výši vašich očí. Pokud nemáte monitor nebo s notebookem často cestujete a nechcete si prací s vaším elektronickým zařízením přivodit bolest zad, mohl by vás skladný stojan X Stand zaujmout.

Jednoduché, elegantní a odolné

Na první pohled se nejedná o nic složitého. Základním konstrukčním prvkem je kovová tyč čtvercového průřezu, jíž jdou z každé strany protáhnout dvě tenké tyčky zajišťující stabilitu, výšku a úhel naklonění stojanu a potažmo i celého notebooku či tabletu. Konce těchto menších čtyřech tyček jsou pogumované, dva konce, které zajišťují notebook proti pádu, mají na konci takové zobáčky, s nimiž můžete i hýbat, aby vám nezakrývaly displej. Posunem menších tyček vůči té čtvercové nastavujete sklon a výšku stojanu, jedná se o elegantní a velice jednoduché řešení. Abyste si měli kam odložit i váš telefon, je na konci té větší tyče připraven magnetický držák, díky němuž budete mít telefon po ruce a nebude vám nikde jinde překážet.

Vydrží 68 kg, vejde se do pytlíku

Stojan je schopen pojmout tablet i notebook jakékoliv velikosti a hmotnosti. V zátěžovém testu unesl i tři cihly, výrobce deklaruje nosnost 68 Kg. Na přání může být stojan X Stand vybaven podsvětlením, ale s ním dostanete i kabel pro připojení do zásuvky. V případě potřeby se celý stojan dá zabalit do pytlíku dlouhého 35 cm, jenž vám v batohu nezabere mnoho místa a stojan můžete rychle sestavit. Pro dokonalé usazení kabelů jsou připraveny gumičky, které zajistí, aby vám kabely nepřekážely a nemotaly se.

Cena není vysoká, dostupný bude brzy

Projekt můžete podpořit na Kickstarteru, za cíl si stanovil vybrat $3500 (85 000 Kč), momentálně nasbíral skoro pětinásobek. Do konce kampaně zbývá ještě 24 dnů. Klasický stojan se bude prodávat za $39 (950 Kč), ten s podsvětlením pořídíte za $69 (1700 Kč). Podsvětlení bude jistě praktické, pokud máte externí klávesnici, ale příplatek za něj je hodně vysoký a kabel navíc také není zrovna nejlepší pro přenášení. Stojany by se měly ke všem objednatelům dostat už během května tohoto roku, to je ve srovnání s jinými projekty velice krátká doba.

Pořídili byste si takovýto stojan?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)