Counter-Strike 2 si můžete zahrát už (asi) i vy! Jak na to?

counter-strike 2
  • Valve v březnu oznámilo Counter-Strike 2
  • Až doteď bylo pozvání do testu velmi vzácné
  • Nyní na něj dosáhne takřka každý hráč

V březnu letošního roku Valve konečně oficiálně odhalilo nový Counter-Strike 2 a ještě v tom samém měsíci zahájil uzavřený beta test. Pozvánku nedostal zdaleka každý. Kromě profíků si ji vysloužili pouze velmi aktivní hráči, kteří měli dobrý tzv. trust factor. Nyní však Valve rozesílá pozvány mnohem většímu počtu hráčů a pokud jste v posledních měsících hru alespoň párkrát zapnuli, je velká šance, že se můžete zapojit do testování i vy.

Counter-Strike 2 míří k dalším hráčům

Pozvánky v tuto chvíli Valve rozesílá na obrovské množství účtů, přičemž stačí splnit jednoduché podmínky. Potřebujte mít prime účet, který si můžete buď za 14,29 eur koupit, nebo se k němu můžete prohrát. Další velmi jednoduchou podmínkou je účastnit se rank systému. Svůj rank získáte kompetitivním hraním a držíte ho po dobu několika měsíců. Pokud jste CS:GO nezapnuli třeba půl roku, je možné, že vám byl rank odebrán, v opačném případě byste neměli mít problém.

CS2 Major Competitive and Rank Changes

CS2 Major Competitive and Rank Changes

Pozvánku obdržíte poté, co spustíte CS:GO. Na hlavní stránce by se vám měla objevit pozvánka, kterou stačí rozklepnout a stáhnout asi 15GB dat, poté je potřeba ve Steamu ručně zvolit, že chcete hrát nové „céesko“.

Counter-Strike 2 pro všechny, nový rank systém a nové Inferno!

Counter-Strike 2 pro všechny, nový rank systém a nové Inferno!

Mimo nového grafického kabátku, zvuků a přepracovaných map je zde nový CS Rating, který odbočuje od tradičního rank systému, který je nyní založený na číslech 0,00 – 35,00 a podobá se tak FACEIT hodnocení. Díky tomu se budete měřit s hráči nejen po celém světě, ale také třeba ve vašem regionu. Ranky jsou navíc rozděleny pro každou mapu zvlášť, což pomůže hráčům, kteří často hrají jen pár oblíbených map. Na Infernu tedy můžete být klidně Global Elite, ale na Mirage Silver.

Vyzkoušíte Counter-Strike 2?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)