TOPlist

Obří update! Counter-Strike 2 vítá nový herní režim a další super obsah

Counter-Strike 2 skiny
  • Střílečka Counter-Strike 2 postrádala relativně velké množství obsahu z CS:GO
  • Valve navrátilo a vylepšilo oblíbený režim Arms Race
  • Představen byl také nový nůž nebo super vylepšení pro milovníky samolepek

Nástupce milovaného kompetitivního titulu Counter-Strike: Global Offensive představila společnost Valve začátkem loňského roku, konkrétně v březnu. Po intenzivním beta testování se střílečka Counter-Strike 2 oficiálně dostala na Steam až koncem září. Ačkoliv se datum 27. 9. 2023 považuje za plnohodnotné vydání titulu, ve srovnání s původním CS:GO v něm chyběla velká spousta obsahu. To se nicméně Valve snaží napravit a CS2 se v noci ze včerejška na dnešek dočkalo prvního opravdu významného updatu.

Vůbec nejdůležitější novinkou je návrat herního režimu Arms Race (česky „Závod ve zbrojení“), kde se musíte postupně prokousat výběrem zbraní – tak, že s nimi zabíjíte nepřátele – a nakonec vyřadit jednoho protihráče nožem, popřípadě Zeusem. Použít taser k dokončení hry v CS:GO možné nebylo. Arms Race si lze zatím vychutnat pouze na mapách Baggage a Shoots, které opět můžete znát z CS:GO. Jedná se o vůbec první oddechový CS2 mód, běžící na oficiálních serverech.

Counter-Strike 2 Arms Race

Další významnou novinkou je možnost umístit samolepku na kteroukoliv část zbraně. Dosud se „stickerky“ nalepovaly pouze na jedno ze čtyř, ve výjimečných případech na jedno z pěti předem definovaných míst. Valve tedy jinými slovy otevřelo dveře volnějšímu přizpůsobení zbraní.

Součástí aktualizace je také Kilowatt Case, která kromě červených skinů AWP | Chrome Cannon a AK47 | Inheritance obsahuje také zbrusu nový nůž Kukri Knife. Celkově je součástí kolekce 17 různých skinů vytvořených CS2 komunitou.

Už jste si Arms Race vyzkoušeli?

Zdroj: Steam

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)