TOPlist

Garmin vydal aktualizaci pro všechny majitele hodinek Fenix 7 a dalších modelů. Co přináší nového?

Garmin Fenix 7 aktualizace
  • Garmin uvolnil nový stabilní build pro populární vlajkové hodinky
  • Majitelé rodiny Fenix 7 i dalších modelů se dočkávají důležité opravy
  • Uživatelé si na problém stěžovali delší dobu a pro beta testery byl vyřešen už nedávno

Garmin před nedávnem uvolnil novou beta verzi pro populární sportovní hodinky rodiny Fenix 7 a další vlajkové modely. Několik dní nazpět firma vydala stabilní build, který se týká všech majitelů a momentálně se rozšiřuje k čím dál většímu počtu uživatelů.

Systémová verze 17.28 je stabilní a týká se nejen hodinek Fenix 7 či Fenix 7 Pro, ale také MARQ 2, Enduro 2, Epix Pro a Tactix 7. V době psaní článku se aktualizaci již povedlo rozšířit mezi polovinu jejich majitelů, hodnota se bude postupem času pochopitelně zvyšovat.

garmin fenix 7 pro

Seznam změn je tentokrát velice strohý a nečekejte žádné konkrétní novinky. Update se totiž zaměřuje pouze na opravy chyb a drobná vylepení, která možná ani nezaznamenáte.

Důležité nicméně je, že Garmin opravil problém související s doporučeními na denní aktivity, na který si uživatelé stěžovali už delší dobu a byl vyřešen v oné beta verzi 17.26, na kterou jsme odkazovali začátkem článku.

Dorazila již aktualizace na vaše hodinky Garmin?

Zdroje: Garmin, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)