TOPlist

Nová aktualizace pro Garmin Fenix 7 a další drahé hodinky: Co přináší nového?

Garmin Fenix 7 aktualizace
  • Garmin Fenix 7 jsou populární sportovní hodinky vyšší třídy
  • Vývojáři pro ně vydali novou beta verzi firmwaru
  • Seznam změn je vcelku strohý, obsahuje jen jednu položku

Garmin pár dní nazpět vydal novou beta aktualizaci pro populární sportovní hodinky série Instinct 2, které spadají do střední třídy. Řada se dostala také na mimořádně oblíbenou vlajkovou rodinku Fenix 7 a některé další modely pro ty nejnáročnější uživatele.

Garmin Fenix 7 a jim podobné modely před nedávnem obdržely nové funkce v rámci stabilního buildu 17.20, krátce poté však dostaly aktualizaci na systémovou verzi 17.23 (nejprve betu, pak rovněž stabilní), jelikož se objevily chyby, které bylo potřeba opravit. Teď se členové veřejného testovacího programu dočkávají verze 17.26.

Garmin Fenix 7

Nový firmwarový build, o němž výrobce informoval prostřednictvím příspěvku na oficiálním fóru, se týká pouze základních modelů hodinek (tedy těch bez označení Pro). Stahovat po kontrole dostupných aktualizací v systémovém nastavení mohou majitelé hodinek řady Fenix 7, Enduro 2, Epix 2, MARQ 2 a Quatix 7.

Seznam změn je tentokrát vcelku strohý. Garmin zmiňuje pouze jeden bod, a to opravu problému, kvůli němuž se nezobrazovala výzva k provedení denních navrhovaných aktivit.

Jak často se u svých Garmin hodinek potýkáte s chybami?

Zdroje: Garmin, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)