Menu

Coral City – postav si svůj podmořský svět

Na Google Play přibyla nová aplikace od pražského studia Lonely Sock. Jedná se o zábavnou hru, ve které budujete své vlastní podmořské město. Vše je zabaleno v pěkném grafickém kabátku a ke hraní nepotřebujete ani internetové připojení. Města můžete (časem, bude implementováno v dalších verzích) odkoukat i od svých přátel a inspirovat se při vlastním budování.

 

Hra je k dispozici zdarma, můžete však v průběhu hry dokupovat různá vylepšení (tj. freemium model, podobný hrám od Zyngy nebo Glu mobile). Nakupování je naštěstí možné uzamknout rodičovským zámkem (heslem), takže se nemusíte bát svěřit hru ani svým dětem.

Autoři jsou navíc patrioti, takže vedle anglické verze mohou čeští a slovenští hráči využít i hru kompletně v češtině (nastavuje se automaticky podle zvoleného jazyka ve vašem zařízení).

 
http://youtu.be/nTAE0wNfWVM
 

Už jste si Coral City vyzkoušeli? Máte nápady na vylepšení, nebo chcete nahlásit bug? Napište vývojářům zde: feedback.lonelysockgames.com

Coral City
Lonely Sock
Verze1.01 (7. 3. 2012)
Velikost31 MB
2.2+


Zdarma

 

Komentáře

Stepaan

Stepaan

9.3.2012 12:51

Jéjda jéjda! Je vidět, že to muselo dát strašlivý práce a v podstatě je to moc hezký (z obrázků). Ale nedokážu si představit, že bych tu hru hrál dýl jak 10 minut v kuse. Dyť z toho musej šíleně bolet oči! :-D A za freemium hry cílený na malý děti bych sekal ruce, sorry ;-) Bohužel se to stává tragickym trendem.

Mem

Roman Nepšinský 0

9.3.2012 13:14

Stepaan: Já to hrál včera 20 minut a oči zatím ok ;) Doufám, že hra bude mít dobrou odezvu u hráčů, aby Lonely Sock mohli pokračovat s vývojem a doplnili další featurky, přeci jen je vidět, že museli vydat hru co nejdříve a nestihli tam ještě dodělat všechno, co chtěli (na druhou stranu to aspoň zabrání vývojářskému feature creepingu, když dostanou hned reálný feedback od hráčů :))

Když se ten freemium model dobře vyváží, tak bych to tak neodsuzoval, např. u titulů od Glu se dá pěkných pár dní zabavit i bez investic a když děti obzvlášť něco baví, tak jim pomoct s něčím speciálním. Jako vyloženě dobrý tah to vnímám u multiplayeru Shadowgun: Deadzone, který bude taky v základu zdarma a provoz serverů mají financovat možnosti nákupu vylepšení od hráčů. Na PC tenhle model taky docela fungoval, viz třeba FPS Combat Arms

Uni

Uni

9.3.2012 13:54

A safra, to je smůla vydat hru na do obchodu, když zrovna zanikl:-)
Intro super, ale nějak jsem ze hry samotné nic neviděl, tak nevím o co jde. O SimCity pod městem nebo taková ta ptákovinka jako Šmoulové apod., co se otročí opakovaným ťapáním na….

Agresor

Agresor

9.3.2012 18:50

ptakovina typu smoulove, na nic.

RSS (komentáře k článku)