Menu

Co Vás čeká na Android RoadShow 2012 v Brně, 21. 7. 2012

Naše armáda androidích přístrojů má již téměř sbaleno a již v sobotu vyráží podruhé mezi Vás. O čem je řeč? Portál Svět Androida.cz nastartoval pouť naší republikou, na které se zastavíme v největších českých městech a kde na návštěvníky bude čekat největší koncentrace androidích přístrojů, Hi-Tech hraček, fanoušků, nadšenců a odborníků na jednom místě. Naší druhou zastávkou po Praze, kde se RoadShow konala 23. 6. 2012, je druhé největší město České republiky, Brno. Do tohoto města se již přihlásilo téměř 400 fanoušků Androida a technologií, pojďme si tedy říci, na co se můžeme již v sobotu těšit!

Co je to Android RoadShow a proč vznikla?

Cílem našeho portálu je a vždycky bude informovat čtenáře o veškerém dění na androidí scéně a přestavovat Vám nejnovější telefony a technologie. Rádi bychom se stali Vaším poradcem při výběru a správném používání androidích hraček, ať už telefonů, tabletů a jiných zařízení, kterých nám prošlo již pod rukama desítky, ne-li stovky, a vždy se Vám snažíme podat co nejupřímnější poznatky a postřehy z testování. Avšak nikdy to nejde na 100 %, protože každý vnímá funkce, negativa či pozitiva zařízení úplně jinak. A proto jsme se rozhodli dát příležitost každému z Vás, aby si všechna tato zařízení mohl vyzkoušet sám, na vlastní kůži. K dispozici Vám budou odborníci předních výrobců telefonů s Androidem a také naši redaktoři, kteří jsou připraveni a nedočkaví Vám poradit či zodpovědět všechny Vaše dotazy, kterými je zahrnete. Stejně tak jsme pro Vás připravili zajímavé soutěže a odborné přednášky na zajímavá témata týkající se androidích zařízení, aplikací a technologií, takže si přijde na své doslova každý.

Mimochodem, věděli jste o tom, že Android Roadshow 2012 se koná i na Slovensku, a to pod záštitou portálu MojAndroid.sk?

Kam a kdy k Vám zavítáme?

Protože nemůžeme projet doslova celou republiku, rozhodli jsme se uspořádat Android RoadShow 2012 v několika velkých městech, které jsou strategicky rozmístěny po našem území. I když tam nenajdete zrovna Vaše město, doufáme, že se přijdete na RoadShow podívat do místa, které Vám je zrovna nejblíže či nejsympatičtější.

Jak již bylo řečeno, naší druhou zastávkou po Praze, je Brno. Najdete nás v Holiday Inn (Křížkovského 20) již tuto sobotu, 21. 7. 2012. Co se týče dalších cílů našeho putování, naleznete je v mapě.

 

Co jsme si pro Vás připravili?

Přímo v místě dění pro Vás budou připraveny nejnovější a nejlepší androidí přístroje, které jsou nebo teprve dorazí na trh. Můžete si tak osahat například vlajkovou loď androidí platformy HTC One X, jejího velikého konkurenta Samsung Galaxy S III, nebo špičkový tablet Asus Transformer Pad 300. A to není všechno! Budete si totiž moci osahat i nejnovější dítka od Googlu, tablet Nexus 7 a seznámit se s funkcemi multimediální hudební koule Nexus Q!

Chybět nebudou ani androidí Hi-Tech hračky, jako například horká novinka AR.Drone 2, kterou si budete moci osahat jako první (no dobře, po Praze jako druzí :-)) v České republice, zběsilá Bluetooth koule Sphero, nebo famózní Angry Birds naživo. Ovládat tyto nezbedné hračky si můžete vyzkoušet přímo z androidího zařízení. Připravili jsme si pro Vás také hodnotné soutěže, takže se určitě máte na co těšit. Zasoutěžit si budete moci například o snový telefon HTC One S, který jako vůbec první telefon využívá novou platformu od Qualcommu, Snapdragon S4, a výherce tak bude moci okusit pravou sílu nové architektury Cortex-A15.

HTC

Na velké akci nemůže chybět ani tchajwanská společnost HTC, která se stala hlavním partnerem Android RoadShow 2012 pro Brno. HTC zde převede celou svou nejnovější modelovou řadu One, konkrétně modely X, S a V. K vidění však bude také nový mobil střední třídy, Desire C, nebo Sensation XL.

Asus

Další mezinárodní výrobce z tchajwanu si  připravil velice sledované novinky, které si můžete jako jedni z prvních vyzkoušet právě na naší RoadShow. Naleznete zde totiž horký hit, tablet Transformer Pad TF300 a novou vlajkovou loď tabletů, která se ještě nedostala na trhy, Transformer Pad Infinity TF700fullHD displejem. Jako třešničkou na dortu zde bude ultimátní řešení v podání Asusu, Asus PadFone, který spojuje telefon, tablet a “netbook” v jednom.

Samsung

Společnost Samsung byla hlavním partnerem pražské Android RoadShow 2012. Od tohoto výrobce si budete moci vyzkoušet vlajkovou loď Samsung Galaxy S III, Galaxy Taby druhé generace, telefony Galaxy S2, Mini 2, Ace 2, S Advance nebo legendy Note, Ace a dvousimkartový S5610.

nVidia

Tuto společnost znáte právě díky čipům Tegra 3, které pohánějí Vaše telefony a tablety. Na Android RoadShow nám nVidia v interaktivní přednášce ukáže, jak naplno využít zařízení s Tegra 3 a v čem vynikají. Taky si budete moct osahat ty nejnovější herní pecky na Androidu a dozvíte se, jak si zapařit bez omezení. Vaše otázky zodpoví jeden z nejpovolanějších pro východní Evropu pan Igor Staněk.

Redakce Světa Androida

O to, aby bylo vše 100 %, se budou starat naši redaktoři, které poznáte podle triček v motivech Android RoadShow 2012. Nemusíte se bát je zahrnout každým dotazem, který Vás napadne ohledně systému Android, o našem webu nebo projektu. Rovněž budete moci spatřit krásné auto Android RoadShow 2012. A pokud Vám tohle přijde málo, co byste řekli na fotku s Androidem v životní velikosti? :-)

Jak se registrovat?

Kapacita míst na sezení je u každé Android RoadShow omezena, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve, aby Vám žádná novinka či přednáška neunikla. Registrace je naprosto ZDARMA!


Program

Oficiální stránky Android RoadShow 2012

Další informace a možnost registrace naleznete na oficiálním webu Android RoadShow 2012. Můžete zde sledovat novinky, nebo třeba aktuální počet registrovaných účastníků, který již překročil sympatickou hodnotu 1 700.

Partneři celé akce

Nezapomeňte dát vědět o naší akci také svým přátelům. Sdílejte odkaz na sociálních sítích a zmobilizujte ve svém okolí každého, kdo se zajímá o mobilní telefony. Zúčastníte se Android RoadShow 2012? Na co se nejvíce těšíte? Byli jste na Android RoadShow 2012 v Praze? Její shrnutí si můžete přečíst ZDE!

 

Komentáře

_m0p_

_m0p_

16.7.2012 19:49

kdybych jenom nebyl v práci :-(

Ondra

Ondra

16.7.2012 20:53

Mozna blba otazka-kdyz jsem se regnul tak co pak?je u vstupu reknu mail na kterej jsem delal registraci?A bude se losovat jen HTS One S nebo i SIII?

Haluska

Haluska

16.7.2012 20:57

Reknes tam mail, daj ti dotaznik, ten vyplnis a pak ho hodis do “urny” :)

sPal

sPal

17.7.2012 8:13

Na vašem strategickém rozmístění mi chybí Pardubice nebo Hradec, ale jinak se nemohu dočkat :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

17.7.2012 11:04

_m0p_:
V sobotu v práci, no teda :). A nicko to za Vás nechce vzít?

Ondra:
Stačí, když při vstupu na Android RoadShow 2012 řeknete svůj email.
Tentokrát hrajeme o HTC One S, o SII jsme soutěžili v Praze.

sPal:
Taky bychom rádi do více měst a pevně věříme, že se nám to v příštím roce i povede :). Taky se těšíme.

Ondra

Ondra

17.7.2012 11:35

Diky za info

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

17.7.2012 14:07

[pod pokličkou] Možná se nám ve spolupráci s HTC podaří na Android RoadShow 2012 zařídit více telefonů, o které si budete moct zasoutěžit.
Teď už jen zbývá vymyslet zajímavé soutěže :). Pomůžete nám s tím? Zkuste nám napsat co všechno byste pro nový telefon s Androidem byli schopni udělat?

Jenda

Jenda

17.7.2012 16:22

Zdravím, jde nějak zrušit registrace? Nečekaně jsem zjistil, že budu muset jít do práce :-/

Jenda

Jenda

17.7.2012 16:31

Tak to nakonec možná klapne, doufám, že jo :)

P.B.

P.B.

19.7.2012 0:22

400 registrovaných.. to se tam do kongres centra přeci nemůže vejít !

jak se to tam vměstná ?

Jenda

Jenda

20.7.2012 1:00

Bomba, tak jedu :) … jen co ta registrace? Mam si neco vytisknout, nebo jak?

Michal S.

Michal S.

21.7.2012 12:37

“Zasoutěžit si budete moci například o snový telefon HTC One S, který jako vůbec první telefon využívá novou platformu od Qualcommu, Snapdragon S4, a výherce tak bude moci okusit pravou sílu nové architektury Cortex-A15.”

Jste si jistí, že nemáte telefon se starším procesorem, jako většina v ČR? ;)

Adisatko

Adam Kováč 0

22.7.2012 0:01

Michal S. Bohužel, v době psaní článku jsem opravdu netušil, že HTC vyměnilo procák z Snapdragonu S4 na Snapdragon S3. Omlouvám se za pochybení.

RSS (komentáře k článku)