Chystaný čipset Snapdragon 8150 se objevil v AnTuTu: Má vyšší výkon jak Apple či Huawei

qualcomm snapdragon 8150 benchmark test antutu

Snapdragon 8150 je chystaný čipset pro prémiové telefony, původně mělo jít o Snapdragon 855, ale podle všeho se společnost rozhodla pro nové číslování. Nedávno se v AnTuTu testování objevil neznámý telefon, který byl tímto čipsetem osazen. Výsledky rozhodně překvapí nejednoho z vás.

Snapdragon 8150 překonal Kirin 980 i Apple A12 Bionic

Podle posledních benchmark testů to vypadá na to, že chystaný Snapdragon 8150 bude mít více výkonu než Apple A12 Bionic. Což by se jinak dalo přeložit i tak, že prémiové Android telefony, které vyjdou v příštím roce, budou výkonnější než Apple iPhone XS telefony. A to je něco, co se v posledních letech moc často nestává, Apple si oproti Android konkurenci udržoval poměrně velký odstup.

snapdragon 8150 antutu benchmark

V AnTuTu se objevily výsledky s novým čipsetem Snapdragon 8150, výsledné skóre je 362 292 bodů. To je zdaleka nejvyšší číslo, jaké jsme u Android zařízení mohli vidět. Konkurence od Huaweie, čipset Kirin 980 se pohybuje kolem 300 tisíc bodů. Apple iPhone XS telefony, ve kterých se nachází Apple A12 Bionic, mají 352 405 bodů. Bude tak rozhodně zajímavé sledovat příští boj o korunu nejvýkonnějšího čipsetu na trhu.

Myslíte si, že se i při vydání udrží Snapdragon 8150 před Apple A12 Bionic?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)