Zajímají vás čínské telefony? Přijďte se v sobotu dozvědět více

china-android

Mobilní telefony, které pořídíte na našem trhu, nejsou zdaleka jedinými stroji, které mohou zahřívat vaši kapsu. Čínský trh nabízí stovky modelů, které oslní nízkou cenou a mnohdy i dalšími skvělými vlastnostmi, které byste od neznámých značek rozhodně nečekali. Zajímáte se o čínské telefony, nebo se chcete dozvědět o těchto levnějších alternativách? Pak dorazte již tuto sobotu na Android RoadShow 2014 do Prahy. Na 45minutové přednášce si společně povíme o tom, jak vyzrát na čínské telefony. Přednáška je určena pro ty, kteří do tajů čínských telefonů prozatím nebyli vůbec zasvěceni, ale na své si přijdou i ti, kteří již čínský telefon pořídili a zajímaly by je další alternativy. Dozvíte se, jaké telefony je vhodné si pořídit a naopak na co si dát při nákupu pozor a co čínské telefony sužuje.

cinske telefony roadshow

Sejdeme se již tuto sobotu v Praze v prostorách OK Systems (Na Pankráci 1690/125). Celá akce vypukne již v 9 hodin, přednáška o čínských telefonech pak přesně v poledne. Co vás vše na akci Android RoadShow čeká, se můžete dočíst v našem článku.

Chcete zkusit čínské telefony osobně? Neváhejte a registrujte se na Android RoadShow 2014!

Uvidíme se už 15. 11. v Praze!

registraceHome

A na závěr nezapomeňte podpořit svůj telefon v anketě AndroidRoku 2014!
hlasovat tlacitko

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)