Chytrý reproduktor Ikea Symfonisk bude podporovat Asistent Google i Alexu od Amazonu

chytry reproduktor ikea

IKEA láká na svůj první chytrý reproduktor s názvem Symfonisk, který se oficiálně představí v dubnu 2019. Vyráběn je ve spolupráci se společností Sonos. To můžeme poznat i z prvních snímků. Reproduktor bude i designovým prvkem.

Chytrý reproduktor Ikea Symfonisk na prvních snímcích

Oficiální představení tohoto reproduktoru se očekává až v dubnu. Nicméně IKEA již nyní s předstihem zveřejnila dvě fotografie, na kterých můžeme bezdrátový reproduktor vidět. V mnohém připomíná jiné reproduktory od Sonos. Jedná se o obdélník, který je potažený tkaninou. Kromě toho, že půjde položit na stůl, poličku apod., se bude rovněž moct připevnit rovnou na zeď a následně sloužit i jako malá polička na věci.

chytry reproduktor ikea symfonisk

Nový reproduktor má fungovat s Asistentem Google i Alexou od Amazonu. Zároveň se dá očekávat větší zapojení a integrace do chytré domácnosti IKEA Tradfri. Neočekává se extra nízká cena. Spekuluje se o částce cca 250 dolarů, v přepočtu cca 6 900 Kč. Do prodeje by se měl tento reproduktor dostat v srpnu.

SYMFONISK – quand Ikea et Sonos collabore sur des enceintes sans-fil

SYMFONISK - quand Ikea et Sonos collabore sur des enceintes sans-fil

Jak se vám líbí design Ikea Symfonisk?

Zdroj: cnet.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)