Chytré kalhoty pomáhají vybrat přesnou velikost džínů: A to i když přibíráte nebo hubnete

chytre kalhoty likeaglove

V minulém týdnu jsme psali o chytré podprsence, která ženám pomáhá vybrat správnou velikost i styl. V podstatě identická technologie už existuje i pro správný výběr džín. Chytré kalhoty neboli spíše leginy LikeAGlove jsou určeny jsou pro měření ženské postavy. Mají několik senzorů a čidel, pomocí dat následně aplikace pomáhá vybrat perfektní džíny.

Výběr džín je s LikeAGlove hračka. Chytré kalhoty mají několik senzorů

Už na první pohled vypadají chytré leginy odlišně. A to hlavně kvůli velkému oranžovému tlačítku. Senzory a čidla jsou každopádně schované uvnitř a nejsou vidět. Zajímavé je to, že tohle velké oranžové tlačítko se vůbec nemusí využívat. Měření se dá spustit i na dálku pomocí Android nebo iOS aplikace.

How it works, likeaglove

How it works, likeaglove

Díky senzorům dostanete přesné rozměry kyčle, pasu, vnitřní délku nohavice apod. Celkově měření probíhá pět sekund. Jakmile jsou data zjištěny, nabídne aplikace výběr z více než dvou tisíc džín, které jsou v databázi. Podle dat aplikace vybere ty rifle, které budou nejvíce sedět na vaši postavu. Hlavní využití a výhoda chytrých kalhot spočívá v opětovném použití. Během let se postava každého člověka mění, ať už je to kvůli hubnutí, nabírání svalové hmoty nebo přibírání. A díky těmto leginám vždy získáte rychle rozměry.

likeaglove chytre leginy pro vyber dzin

Cena LikeaAGlove je 99 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 2 700 Kč. To není zrovna málo. Společnost už slibuje i další podobné chytré produkty, které dokážou měřit a určit správnou velikost šatů a topů.

Ušetřili by vám chytré kalhoty čas?

Zdroj: thenextweb.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)