Nákup správné podprsenky bude hračka: S velikostí i stylem pomůže chytrá technologie SOMAINNOFIT Bra

podprsenka soma

Společnost Soma na veletrhu CES 2019 představila netradiční chytrou podprsenku s názvem Somainnofit. Speciální je v tom, že není určena pro klasické nošení, ale slouží k přesnému změření prsou a dokáže určit, která je ta správná podprsenka. Jak to celé funguje?

Chytrá podprsenka Somainnofit vyřeší problém s výběrem velikosti dámského prádla

Somainnofit je navržena tak, aby ženám pomohla určit skutečné rozměry prsou. V mnohém připomíná sportovní podprsenky, uvnitř jsou ale schované senzory, které dokážou měřit různé parametry hrudníku. Jakmile měření proběhne, výsledky se pomocí Bluetooth odešlou do telefonu a následně aplikace tyto rozměry vezme a určí správnou velikost, kterou by žena měla nosit. Nejprve doporučí podprsenky společnosti Soma, nicméně aplikace prozradí i přesné míry, takže v budoucnu bude nákup podprsenky hračka. Míry budou sedět i u jiných značek jako je Calvin Klein, Nike, Panache či Anita.

Introducing SOMAINNOFIT™

Introducing SOMAINNOFIT™

Možná si říkáte, že výběr správné podprsenky není nic těžkého a proto není důvod pro tohle technické řešení. Prezidentka společnosti Soma Mary van Praag ale tvrdí, že 75 až 80 procent žen má na sobě podprsenky ve špatné velikosti. A to až už se jedná o podprsenky bez kostic, ramínek nebo push up. Somainnofit se dá opakovaně používat, baterie vydrží zhruba 200 měření.

Prodej začal během ledna na stránkách společnosti, jenže první várka za akční cenu 650 Kč se vyprodala v prvních hodinách. Finální cena je 60 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 1 600 Kč. Další naskladnění se očekává na konci měsíce.

Soma INNOFIT
Soma INNOFIT

Co říkáte na tento zajímavý gadget?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)