Xiaomi má chytrou bundu pro všechna roční období: Upravuje se podle okolní teploty

chytra bunda xiaomi predstaveni

Jak určitě víte, Xiaomi je společností, která není zaměřená pouze na telefony. Tvoří obrovské množství produktů a pokud možno přidávají i nějaké ty chytré funkce. Nyní se představila chytrá bunda, která je určena pro všechna roční období. Automaticky se dokáže zahřát podle okolní teploty.

Nová chytrá bunda Xiaomi se automaticky zahřívá podle okolní teploty

Podle Xiaomi se tato nová bunda dá nosit v každém ročním období. A to hlavně díky tzv. Heatex systému. Na bundě se nachází speciální tlačítko, po aktivaci se začne nahřívat oblast na krku a zádech, a to podle okolní teploty. Podle společnosti jsou místa vybrána tak, aby se teplo rozložilo po celém těle. Při dosáhnutí určené teploty se ohřev sám vypne.

chytra bunda xiaomi

Nejvyšší možná teplota je 50 stupňů Celsia, s takto vysokou teplotou se dá bunda udržet 8 hodin. “Šťávu” dodává baterie, která je schovaná uvnitř bundy, kapacitu má 10 000 mAh. Připojit jde ale jakákoliv powerbanka s USB. V létě tak stačí jednoduše baterii vyndat a nemusíte ji nosit neustále sebou. Bunda je chráněna proti vodě a speciálně je chráněna i proti zkratu.

xiaomi chytra bunda

Podle Xiaomi je výhoda v tom, že v zimním období si lidé nemusí brát několik vrstev oblečení, ale bude stačit pouze tričko a tato bunda. Jak už je zvykem u Xiaomi produktů, začíná se nejprve prodávat v Číně, a to 15. října. Později by se ale měla objevit i u překupníků a zahraničních eshopů, přes které se dá koupit i u nás. Cena v Číně je 549 juanů,  v přepočtu s DPH to je cca 2 120 Kč.

Přijde vám tato funkce u bundy užitečná?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)