Nové chytré hodinky Gear S budou představeny na veletrhu IFA

Společnost Samsung na veletrhu představí nové chytré hodinky Gear S.

Příští týden proběhne v Berlíně další veletrh spotřební elektrotechniky IFA. Společnost Samsung na veletrhu představí nové chytré hodinky Gear S, které se tak stanou nástupcem hodinek Gear S3.

Chytré hodinky Gear S jsou dalším esem v rukávu Samsungu

Před pár dny proběhlo velké odhalení Samsungu Galaxy Note 8. Nicméně podle šéfa Samsungu D. J. Koha má společnost ještě další esa v rukávu, a to ze stáje nositelné elektroniky. Budou to chytré hodinky Samsung Gear S.

Koh však neprozradil příliš detailů. Poslední chytré hodinky Gear S3 z roku 2016 netrhaly zrovna rekordy v prodeji, nicméně svoji klientelu si našly. Společnost na veletrhu IFA také oficiálně představí chytrý náramek Gear Fit 2 Pro, který už ale unikl na webové stránky Samsungu, takže o něm víme vše podstatné.

chytry naramek samsung gear fit 2 pro

Více informací nebo dokonce jakoukoliv specifikaci nových chytrých hodinek dosud neznáme. Nezbývá tedy nic jiného, než si počkat do příštího týdne na oficiální představení. Veletrh IFA 2017 začne příští týden v pátek 1. září a potrvá až do středy.

Samsung Gear S3 Classic

Samsung Gear S3 Classic

  • Displej 1,3'', Super AMOLED, 360 x 360 px
  • Hmotnost 57 g
  • Senzory GPS, tep, gyroskop, akcelerometr
  • Konektivita bluetooth
  • Úložiště 4 GB
  • Baterie Li-Ion 380 mAh

Lákají vás funkce chytrých hodinek nebo náramků?

Zdroj: talkandroid.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)