Menu

S chytrým autem T-Mobile se nově dá vytvořit Wi-Fi síť

Chytré auto T-Mobile se rozšiřuje o novou funkci, přesně jak operátor slíbil dříve tento rok. Příští týden 13. listopadu se spouští nová verze, která pomocí OBD zařízení dokáže vytvořit WiFi síť v autě. K dispozici jsou celkem dva tarify.

Chytré auto T-Mobile dostává dva tarify s internetem

První je Chytré auto WiFi standard s datovým limitem 5 GB za 249 Kč měsíčně, druhý pak Chytré auto WiFi premium s limitem 20 GB za 499 Kč měsíčně. Zařízení dokáže poskytnout internet až pro pět mobilních přístrojů současně.

Nabídkou WiFi v autě reagujeme mimo jiné na přání našich zákazníků. Tato možnost je velmi praktická pro spolucestující s pracovními úkoly a jistě ji velmi ocení také rodiče dětí, obzvlášť při dlouhých cestách,“ říká senior manažer DT Connected Car Hub Otakar Mráz.

Chytré auto_balení

Zařízení Chytré auto s Wifi lze k levnějšímu tarifu koupit za 1 499 Kč. K dražšímu tarifu se pak dá pořídit zařízení za 499 Kč. Pokud už chytré auto vlastníte, tak vás nové zařízení s podporou WiFi vyjde na pouhou korunu, nicméně musí se prodloužit smlouva o libovolný WiFi tarif.

Koncept chytrého auta se skládá z malého zařízení vybaveného simkartou, které se nasune do OBD portu. Přes mobilní aplikaci se pak dá přistoupit k chytrým funkcím, jako třeba informace o stylu jízdy, poloze, trase pohybu, poruchách nebo stavu baterie. Na mapě lze současně sledovat až tři vozy. Více informací můžete najít v naší recenzi Chytrého auta od T-Mobile.

Chytré auto for T-Mobile
Chytré auto for T-Mobile

Využili byste WiFi síť v automobilu, nebo je to podle vás zbytečnost?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Radeg

radeg 21

8.11.2017 18:43

Umím si to představit.
Akorát bych zvolil asi drobek jiné řešení. Nějaký portable LTE WiFi router a i tarif se dá najít nějaký podobný, ale bez úpisu.
Nebudu vázán pouze na auto a internet si koupím jen když ho budu potřebovat, třeba na dovču.

lukasmalek09

9.11.2017 14:26

Hledám odpovědi:
– je tam omezení rychlosti nebo generace sítě?
– jak je to zde s daty v EU?
Na webu operátora zatím není nic…

Komcen

Komcen 0

27.6.2018 14:40

Zdravím má někdo a zkoušel někdo vyndat SIM a používat na data mimo auto?

RSS (komentáře k článku)