Nemůžete spát? Chytrá maska na spaní od Xiaomi může být řešením

chytra maska spani xiaomi

Čínské Xiaomi už několikrát dokázalo představit netradiční produkt. A chytrá maska na spaní rozhodně spadá do této kategorie. Nazývá se Xiaomi Air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask a údajně dokáže uživatelům pomoct usnout. K tomu se má využívat hudba a speciální senzory, které umí zachytit mozkové vlny.

Xiaomi chytrá maska na spaní pomáhá uživatelům usnout

Oproti klasickým maskám nebo chcete-li klapkám na oči se liší v tom, že uvnitř se nachází rovnou tři elektrody. Pomocí nich se zachytávají v reálném čase mozkové vlny. Tyto informace se následně využijí u umělé inteligence, která dokáže pomocí speciálních algoritmů vytvořit unikátní hudbu. Výsledná hudba se přizpůsobuje mozkovým vlnám. Díky tomu budete údajně podle Xiaomi lépe relaxovat a následně i usínat.

S tím, jak postupně budete usínat, tak se snižuje i hlasitost hudby až do úplného vypnutí. Využívat se maska nemusí jen v noci, ale i třeba při odpoledním šlofíku. A dokonce jak můžete vidět níže, používat se dá i ve vaně anebo v sedě na zemi. :) Určena je pro muže, ženy i děti. Má v sobě zabudovanou baterii o kapacitě 55 mAh, nabíjení trvá 2 hodiny. Jak dlouho maska na jedno nabití vydrží, není uvedeno.

Není to ale jen o usínání. K masce je k dispozici i mobilní aplikace, ve které se dá nastavit přibližná doba probuzení. Funguje podobně jako česká aplikace Sleep as Android. Maska podporuje automatické probouzení v nejlepší možnou dobu, takže nebude hrozit, že se vzbudíte z hlubokého spánku. Xiaomi Air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask je vyrobena z textilu, nechybí ani ventilace. Váha masky na spaní je 50 gramů. Cena této masky je 239 CNY, v přepočtu s DPH cca 963 Kč. K dispozici je prozatím pouze v Číně.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí chytrý maska na spaní od Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)