Sleep Phaser je chytré světlo od českých autorů Sleep as Android

sleep phaser sleep as android

Sleep as Android je jedna z nejoblíbenějších českých aplikací na Google Play, stažena byla na více než 10 milionů zařízení. Slouží k analýze spánku a k určení správného času pro probuzení. Nyní český tým z Urbandroid přichystal zajímavou novinku, a to chytré světlo Sleep Phaser.

Sleep Phaser je chytrá noční lampička z Česka

S chytrým světlem Sleep Phaser se český Urbandroid posouvá i do vod výrobce hardwaru. Na první pohled je to stolní lampička se zajímavým designem. Rozdíly oproti klasické lampičce najdeme uvnitř. Tato lampička má totiž infračervený snímač, který sleduje váš spánek. Výhoda je v tom, že nemusíte mít kolem sebe žádné telefony, hodinky, náramky apod. Lampička vše sleduje přímo ze stolku.

Sleep Phaser Official Video

Sleep Phaser Official Video

Sledování spánku začíná, jakmile se vypne světlo lampičky. Ta se propojuje s mobilním telefonem pomocí Bluetooth a využívá samozřejmě aplikaci Sleep as Android. Dostává tak funkce, které jsou známé z aplikace, jako třeba automatické probouzení v nejlepší možnou dobu. Místo zvuku vás navíc probudí samotné světlo, které imituje slunce.

Dalším plusem je to, že kromě jedné části, se celá lampička bude vyrábět přímo v České republice. Samotný hardware už je téměř dokončený, stejné jako algoritmy, takže po úspěšném konci kampaně na Indiegogo, se očekává, že se lampičky dodají velmi brzy. Dodání se odhaduje na prosinec 2017. Může se tak jednat o zajímavý dárek na Vánoce. Momentálně je ještě k dispozici 90 kusů lampiček se slevou 10 dolarů (cca 220 Kč). Finální cena za lampičku je 89 dolarů, takže cca 2 000 Kč.

Používáte aplikaci Sleep as Android? Zaujala vás chytrá lampička Sleep Phaser?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)