Chystaný ohebný telefon ZTE připomíná klasické “véčko”

ohebny telefon zte

Vyklápěcí telefony byly po roce 2000 hodně oblíbené v podstatě až do doby, než se začaly objevovat první dotykové telefony. S příchodem chytrých telefonů už se na ně úplně zapomnělo a ze známých značek už jej v podstatě tvoří pouze Samsung. A to ještě pouze pro asijský trh. S příchodem ohebných telefonů se to ale může změnit. Motorola chystá jedno véčko a víme i to, že se tvoří ohebný telefon ZTE.

Ohebný telefon ZTE připomíná vyklápěcí mobil

Nový patent poodhalil chystané ohebné zařízení od ZTE. Na první pohled vypadá hodně podobně jako Motorola RAZR. Zajímavostí však je, že se telefon nebude ohýbat v polovině, ale spíše ve vrchní polovině.

ohebny telefon vecko zte

Na pravé straně jsou klasická dvě tlačítka pravděpodobně pro ovládání hlasitosti a zapínání/vypínání zařízení. Na zadní straně bude duální fotoaparát a nebude chybě ani USB-C.

ZTE není žádný nováček u skládacích telefonů. Již v říjnu 2017 představila společnost ZTE Axon M, což se dá považovat za prvního předchůdce ohebných telefonů, které můžeme vidět v tomto roce. Přesné datum odhalení nového ZTE telefonu neznáme, může se také stále stát, že se telefon vůbec na trhu neobjeví.

Líbí se vám tohle řešení ohebného telefonu?

Zdroj: gsmarena.com, letsgodigital.org

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)