Chromecast dostal aplikaci Apple TV. Obří knihovna filmů a seriálů konečně i pro Google uživatele

Chromecast Apple TV aplikace

Apple TV aplikace přichází na nový Chromecast s Google TV a přináší sebou obří knihovnu filmů. Dříve nemyslitelné se nyní stává skutečností, takže obsáhlou knihovnu filmů v databázi Apple teď budou moci využít i uživatelé, kteří dávají přednost platformě Googlu. Kolik stojí výpůjčka filmu a kdo má nárok na předplatné Apple TV+ zdarma?

Pokud vlastníte nový Chromecast s Google TV tak si teď můžete stáhnout aplikaci Apple TV. Nejsnadněji tak můžete učinit přímo v Obchodě Play na webu, kde jen vyberete svoje zařízení. Alternativně lze také Apple TV vyhledat přímo na vašem Chromecastu. Aplikace je také už od podzimu dostupná pro televizory Sony se systémem Android TV. Doufejme, že zbytek zařízení s Android TV se dočká, co nevidět.

Apple svoji obsáhlou knihovnu video obsahu budovat opravdu dlouho před vznikem Apple TV a to jako iTunes Store. Většinu obsahu tak najdete lokalizovanou s českými titulky. Film si lze zapůjčit od slušných 59Kč. Vyzkoušet můžete i předplatné Apple TV+ zdarma na jeden týden. Pokud vlastníte nějaké Apple zařízení jako iPhone, iPad nebo Mac, tak můžete mít nárok i na roční bezplatné členství Apple TV+. To je možné sdílet až s pěti dalšími lidmi v „rodině“, takže skutečně stačí jen v okolí najít někoho s novým Apple zařízením kdo se bude ochotný podělit.

Apple TV
Apple TV

Co říkáte na výběr filmů v aplikaci Apple TV?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)