TOPlist

Používáte ChatGPT jako aplikaci v mobilu? Pak byste měli znát tuhle novinku

ChatGPT mobilní aplikace
  • ChatGPT patří mezi nejoblíbenější AI nástroje vůbec
  • Jeho mobilní aplikace funguje už skoro dvanáct měsíců
  • Teď se dočkává oblíbené vychytávky z webové aplikace

Spuštění generativního nástroje ChatGPT doslova změnilo způsob, jakým používáme internet. V návaznosti na úspěch americké organizace OpenAI se umělou inteligencí začalo zabývat čím dál více firem a AI už stihla ovládnout nespočet on-line služeb, čímž se jejich používání stalo výrazně jednodušším a uživatelsky přívětivějším. ChatGPT už nějakou dobu také funguje jako aplikace pro chytré telefony a nyní dostává novinku, o které byste měli vědět.

Webové rozhraní oblíbeného chatbota už dlouho nabízí možnost úpravy promptu po jeho odeslání. Zadáte-li ChatGPT příkaz, anebo se jej na něco zeptáte, ale ve své zprávě uděláte chybu, máte možnost se opravit, aniž byste museli celý prompt přepisovat nebo jej kopírovat, vkládat do pole pro psaní zprávy a až tam provádět úpravu. Jakmile dojde k editaci zadání, ChatGPT svou odpověď přepíše.

ChatGPT
ChatGPT

Přesně tahle užitečnost se nyní dostává také na smartphony. Jak napsal server Android Authority, majitelé jablečných přístrojů si ji mohou vyzkoušet už nyní, přičemž na Androidy by se měla dostat každou chvílí. Za objev novinky v aplikaci pro Android vděčíme uznávanému dataminerovi vystupujícímu pod jménem AssembleDebug, který ji zpozoroval v beta verzi 1.2024.115.

Používáte ChatGPT nebo obdobné AI nástroje?

Zdroj: Android Authority

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)