TOPlist

ChatGPT pro Android je skoro hotový. Začaly předregistrace

ChatGPT Android aplikace Google Play předregistrace

Téměř přesně před dvěma měsíci zveřejnila společnost OpenAI oznámení, že úspěšně integrovala svůj textový konverzační nástroj ChatGPT do mobilní aplikace. Šlo o verzi pro systém iOS, přičemž uživatelé Androida dostali jen příslib brzkého spuštění i pro ně. Nadšení trochu kazil fakt, že autoři neoznámili alespoň přibližné datum plánovaného uvedení. To se nyní změnilo. Populární interaktivní „kecálek“ zamíří do Android zařízení v průběhu příštího týdne. Na Google Play už odstartovala i přeregistrace.

ChatGPT
ChatGPT

Stejně jako v systému iOS bude i verze ChatGPT pro Android zdarma a propojí vás s nejnovějším generativním modelem OpenAI, který bude připraven začít odpovídat na vaše dotazy. Jak jsme již viděli, ChatGPT má některé výrazné přednosti ve srovnání s jinými srovnatelnými řešeními, jako je například Google Bard. V popisu aplikace i zde stojí, že ChatGPT bude schopný v mobilu nabídnout okamžité odpovědi, poradenství na míru, kreativní inspirace, profesionální vstupy a příležitosti ke vzdělávání.

Jak často nyní otevíráte ChatGPT

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)