TOPlist

ChatGPT už je i mobilní aplikace. Zatím pro iOS a „brzy“ pro Android

OpenAI ChatGPT mobilní aplikace iOS Android

Po vývoji několika generací základního jazykového modelu (momentálně GPT-4), integraci do řady nástrojů třetích stran a hlavně získání gigantické pozornosti a obrovského množství uživatelů nastává další očekávaný krok v rámci rozvoje nástroje ChatGPT. Začíná fungovat i jako mobilní aplikace. V tuto chvíli jen pro systém iOS, ale podle slov autorů z OpenAI „brzy“ i ve verzi pro Android. Z popisu aplikace pro Apple produkty už alespoň můžeme vyčíst, co všechno bude tato novinka umět.

Aplikace ChatGPT: Zatím pro iOS a „brzy“ pro i pro Android

„Aplikace ChatGPT je zdarma a synchronizuje vaši historii napříč zařízeními. Integruje také Whisper, náš open-source systém rozpoznávání řeči, který umožňuje hlasové zadávání. Předplatitelé služby ChatGPT Plus získají exkluzivní přístup k možnostem GPT-4, včasný přístup k funkcím a rychlejší odezvu,“ stojí v oficiálním oznámení o vydání iOS verze nové aplikace. Autoři poskytli také podrobný seznam dalších funkcí…

  • Okamžité odpovědi: Získejte přesné informace, aniž byste museli procházet reklamy nebo více výsledků.
  • Poradenství na míru: Poradí vám s vařením, plánováním cest nebo psaním promyšlených zpráv.
  • Kreativní inspirace: Vygenerujte nápady na dárky, načrtněte prezentace nebo napište dokonalou báseň.
  • Profesionální vstupy: Zvyšte produktivitu díky zpětné vazbě k nápadům, shrnutí poznámek a odborné pomoci s tématy.
  • Příležitosti ke vzdělávání: Prozkoumejte nové jazyky, moderní dějiny a další informace vlastním tempem.

OpenAI začíná aplikaci zavádět v USA a v příštích týdnech se rozšíří do dalších zemí. „Jsme zvědaví, jak budete aplikaci používat. Jakmile získáme zpětnou vazbu od uživatelů, zavazujeme se k neustálému vylepšování funkcí a bezpečnosti ChatGPT. P.S. Uživatelé Androidu, jste na řadě! ChatGPT se brzy dostane i na vaše zařízení,“ slibují autoři.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké zatím máte zkušenosti s ChatGPT?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)