Česká hra Chuchel dnes vyšla na Android. Stahovat ji můžete z Google Play

chuchel android

Amanita Design je skvělé české herní studio, které stojí za tituly jako Samorost, Machinarium nebo třeba Botanicula. Jejich poslední hrou je Chuchel. Ten konečně dnes vychází na Android. Tuhle skvělou a vtipnou hru si tak můžete užít i na cestách.

Chuchel se dá již dnes stahovat na Android zařízení

Chuchel není jen název hry, ale i samotné hlavní postavy. Jde o malou černou chlupatou postavičku, se kterou budete čelit různým nástrahám a hádankám v nádherně zpracovaném světě. Úkolem je najít sladkou třešeň. Jenže získat ji není tak jednoduché, v cestě vám bude vždy něco stát.

CHUCHEL Official Trailer (Short Version)

CHUCHEL Official Trailer (Short Version)

Podobně jako u jiných her od Amanita Design, i Chuchel je rozdělen do jednotlivých obrazovek, které jsou naplněný humorem a různorodými postavičkami a objekty. Na první pohled jde o hodně nezvyklou hru, nicméně na podobný styl už jsme od Amanita Design zvyklí. Pokud jste hráli některou z minulých her, tak jste tady jako doma.

Výše můžete vidět trailer, který ukazuje, jak se vlastně Chuchel hraje a ilustruje perfektní grafickou stránku. Nejprve byla hra dostupná na PC a Mac, ale od dnešního dne je konečně dostupná i na Android zařízení a také iOS. Hru můžete koupit na Google Play a to za částku 99 Kč, ve hře se nenachází žádné dodatečné nákupy za reálné peníze.

Hráli jste některou hru od Amanita Design. Jak se vám líbí Chuchel?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)