[CES 2012]: SHADOWGUN: DEADZONE přinese multiplayer

Na již skončeném CESu jsme měli i české zastoupení. Brněnské vývojářské studio Madfinger Games zde ukazovalo své hry a také jsme se dočkali oznámení nové hry pod značkou Shadowgun s podtitulem Deadzone. Bude se jednat o čistě multiplayerovou záležitost s podporou až osmi hráčů. Zatím byly potvrzeny dva herní módy, deathmatch a team deathmatch (jedna strana za lidi, druhá za mutanty), a hráči se budou moct proti sobě postavit na čtyřech mapách. Hra bude podporovat ovládání přes gamepad a voice chat. Autoři přislíbili vylepšené možnosti pohybu, rozšířený zbraňový arzenál s možností vylepšení zbraní a také systém hodnocení hráčů, pomocí něhož si budeme odemykat nové herní vlastnosti.

Všechno to zní více než slibně. Hra vyjde v prvním kvartálu tohoto roku a bohužel minimálně ze začátku bude dostupná pouze pro zařízení s Tegrou 3. Nezbývá než doufat, že tato exkluzivita je pouze časová (jako tomu bylo u původního Shadowgun) a i majitelé ostatních zařízení se dočkají. Níže si můžete prohlédnout první dva obrázky ze hry, první trailer a video natočené přímo na stánku Madfinger Games, kde hra běží na Transformeru Prime.

SHADOWGUN: DEADZONE Multiplayer Trailer

SHADOWGUN: DEADZONE Multiplayer Trailer

Asus Transformer Prime Shadowgun Deadzone Multiplayer demo optimized for Tegra 3 at CES 2012!

Asus Transformer Prime Shadowgun Deadzone Multiplayer demo optimized for Tegra 3 at CES 2012!

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)