Certifikace: Do Evropy nejspíš pomalu míří Xiaomi Pad 6

Xiaomi Pad 6 certifikace eec

Také patříte mezi fanoušky čínské značky Xiaomi a těší vás, že nevzdala snahu vyrábět tablety? Určitě nejste sami, protože Xiaomi (Mi) Pad 5 se stal vloni (alespoň podle obecně vřelého přijetí na internetu) velkým tahákem. A nyní nastal čas vyhlížet jeho nástupce, který se podle všeho rovněž podívá do Evropy. S téměř stoprocentní jistotou to prozrazuje nedávná certifikace provedená pro EEC, tedy trhy na našem kontinentu. Registrovaným přístrojem má být Xiaomi Pad 6 (označení “Mi” nedávno Xiaomi odřízlo).

V záznamech je zmíněno zařízení s kódovým označením 22081283G (L83), což by měla být jedna ze tří variant zmíněného tabletu. Současně s touto trojicí by podle odhadů mohl dorazit i jeden další tablet dceřiné značky Redmi. Parametry certifikace neodhalila, ale mluví se například o tom, že Xiaomi Pad 6 dostane oproti předchozí generaci MediaTek čipsety namísto procesorů Qualcomm. Uvedení v Asii i ve zbytku světa se očekává někdy v červenci či v srpnu.

Čím by vás zaujal Xiaomi Pad 6?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)