Menu

Černý pátek na Google Play: Nejlepší Android hry v akci za pár korun

Černý pátek, Black Friday, Cyber Monday atd. Tyto a další podobná slova můžete v posledních dnech vidět všude. Velké slevy se nevyhnuly ani Google Play, kde je ve speciální slevě připraveno hned 18 her. A to včetně těch, které vyhrávají ceny za nejlepší Android hry jako třeba Monument Valley nebo Mini Metro.

Černý pátek na Google Play nabízí 18 her ve slevě

Black Friday je v plném proudu. Akce a slevy se týkají i softwaru, pokud hledáte nějaké nové hry, tak si z dnešního seznamu určitě vyberete. Tentokrát v seznamu neuvádíme hry, které jsou zdarma, ale stále mají výraznou slevu. Nejdražší hra vyjde na 109 Kč, nicméně většina stojí pouhých několik desítek korun.

cerny patek google play 2017

Všech 18 her ve slevě můžete nalézt na speciální stránce v Google Play, všechny patří k tomu lepšímu, co se dá na Google Play nalézt. My zde uvedeme 3 hry, které by si podle nás měl každý alespoň vyzkoušet. Nezapomeňte se podívat na naši stránku Slevy na Aplikace, kde se pravidelně objevují všechny hry a aplikace, které jsou na Google Play ve slevě.

Monument Valley

Čím jiným začít než s Monument Valley. O této hře se už v posledních letech napsalo hodně. Nedávno vyšlo pokračování, takže je ideální čas hru vyzkoušet, pokud jste se k ní ještě nedostali. V Monument Valley budete s tichou princeznou procházet kouzelný svět plný optických klamů a neuvěřitelné architektury. S princeznou musíte vždy přijít na cestu, která vás dovede do cíle. Průměrné hodnocení je 4,7.

Monument Valley
Monument Valley
Developer: ustwo games
Price: CZK 109.99+

Mini Metro

Jako druhou hru vybíráme Mini Metro, které se prezentuje velmi jednoduchou grafikou. Na první pohled nevypadá příliš zábavně, ale skutečnost je jiná. Hra Mini Metro je o vytváření sítě podzemní dráhy pro rostoucí město. Úkolem je kreslit trasy mezi stanicemi, provozovat na linkách vlaky a zapojovat do sítě nově otevřené stanice. Průměrné hodnocení je 4,8.

Mini Metro
Mini Metro
Price: CZK 129.99

Chameleon Run

Jako třetí hru zde uvádíme Chameleon Run, což je Česká mobilní hra roku 2016. Mnohem většího úspěchu dosáhla hra na konferenci WWDC, kterou pořádá Apple. Umístila se v žebříčku Top 10 nejlepších designových aplikací a vývojáři si odnesli cenu Apple Design Awards. V této hře je úkolem běžet co nejrychleji a nejdál. Oproti hrám podobného druhu se Chameleon Run liší tím, že nabízí různé mechanismy, jako dvojitý skok nebo head jump. Průměrné hodnocení je 4,7.

Chameleon Run
Chameleon Run
Price: CZK 59.99

Koupili jste si na Černý pátek nějakou Android hru?

 

Komentáře

DarkCloudCZE

22.11.2017 12:05

Blbý že už je všechny mám koupené :/

optimas

22.11.2017 16:02

Tak si je kup znova budeš to mít levnější :D

loko1

22.11.2017 18:08

A co třeba dont starve pocket edition, nebo day R premium???

cardi

22.11.2017 18:37

same kraviny

mlazovla

22.11.2017 19:28

Nechal jsem se zlákat a užil jsem si velmi pěknou relaxační hru Monument Valley. Dokonce jsem si dokoupil i rozšíření o dalších osm levelů navíc. Díky

Král bramborových lidí

22.11.2017 22:03

Tak MV pořád není pro android TV :(

RSS (komentáře k článku)