TOPlist

Ceny telefonů v novém roce extrémně spadly. Vlajkový Galaxy S23+ zlevnil o 11 tisíc

Samsung_Galaxy_S23_Ultra_back

Komerční článek

  • Začátek roku s sebou přinesl ještě vyšší slevy na smartphony
  • Jednou z nejlepších koupí je teď skvělá Motorola a vlajkový Galaxy S23+
  • Za nižší ceny je ale i spousta dalších kousků, vybrali jsme ty nejzajímavější

Novoroční výprodej je jednou z nejlepších příležitostí, jak levně koupit nový smartphone, chytré hodinky nebo nejrůznější příslušenství. Mobil Pohotovost aktuálně vyprodává více než tisícovku produktů a u vybraných kousků najdeme ty nejnižší ceny letošního roku. Ke všem níže zmíněným telefonům získáte exkluzivně navíc ještě 3letou záruku zcela zdarma.

Edge 40 za nejlepší cenu

Zajímavých kousků je hned několik. Hitem je ale bezesporu Motorola Edge 40, která teď vychází na pouhých 7 399 Kč (běžně 8 990 Kč). Na tak nízkou cenu se dostanete jedině u Mobil Pohotovosti, kde je telefon zlevněný a ještě si jeho cenu můžete snížit díky výkupnímu bonusu tisíc korun. Získáte přitom smartphone s prvotřídním 144Hz OLED displejem, 50Mpx fotoaparátem, nejvyšší možnou voděodolností IP68 a také ultra-rychlým 68W nabíjením.

Motorola_Edge_40_magenta

Vlajkový Samsung levnější o 11 tisíc

Ještě levnější než doposud jsou ale například i telefony od Xiaomi a Samsungu. Cena velmi oblíbeného Xiaomi 13T klesla díky slevě a bonusu na bezkonkurenčních 9 990 Kč. Ze Samsungů koupíte za ještě o kus lepší cenu nejnadupanější vlajkovku Galaxy S23 Ultra, extra výhodný je ale nyní Galaxy S23+, který pořídíte až o 11 tisíc levněji.

To stejné platí ale i pro stále populární iPhone 11. Ten totiž ve 128GB verzi pořídíte u Mobil Pohotovosti už za 11 490 Kč, což je zdaleka nejnižší cena na trhu. A navrch ještě získáte prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Nejlepší telefony ve výprodeji:

HONOR_Magic5_Pro_green_crop (2)

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)