Operátor omylem odhalil evropskou cenu Samsung Galaxy S21

cenu samsung galaxy s21

Představování nových telefonů už bývá většinou jen formalitou, protože kvůli únikům už se většina věcí ví dopředu. Jedno z mála překvapení je vždy spojeno se samotnou cenou, která bývá dopředu jen odhadována. Nejinak tomu bylo i nyní u řady Galaxy S21. O ceně telefonů se doposud jen spekulovalo a mluvilo se o tom, že bude nižší než, co jsme mohli vidět před rokem u Galaxy S20. Belgický operátor Voo omylem zveřejnil produktové stránky novinek a díky tomu tak již nyní známe evropskou cenu Samsung Galaxy S21.

Cena nových Galaxy telefonů bude nižší. Výjimkou je Ultra verze

Kromě ceny operátor zveřejnil i fotografie a parametry všech telefonů. Ty se téměř ve všem shodují s tím, co jsme mohli vidět v dřívějších únicích. Jediný rozdíl je u Galaxy S21 Ultra, kde operátor Voo uváděl v základu pouze 8GB RAM paměť. Několik dřívějších zdrojů však mluví o tom, že Ultra verze bude mít 12GB RAM paměť. K tomu se přikláníme i v redakci, ostatně už minulý rok měl Galaxy S20 Ultra právě 12GB RAM paměť.

Dřívější zprávy o nižší ceně budou podle všeho jen z části pravdivé. Samsung Galaxy S21 se má prodávat za částku 849 eur. To je o 50 eur méně než základní varianta Galaxy S20 ve 4G variantě. Nové verze Samsung telefonů už však budou k dispozici pouze v 5G variantě a pokud to porovnáme s Galaxy S20 5G, tak je cena menší o 150 eur.

Za Samsung Galaxy S21+ bychom v Evropě měli zaplatit 1049 eur, což je o 50 eur více než za 4G variantu Galaxy S20+, ale zároveň o 50 eur méně než u 5G varianty S20+. I u tohoto telefonu tak ušetříme, i když už ne tolik, jako u menší verze. Pak je tady Samsung Galaxy S21 Ultra, kde operátor ukázal cenu 1399 eur, což je o 50 eur více než v případě Galaxy S20 Ultra.

Nejvíce tak byla cena snížena v porovnání s minulými modely u Galaxy S21, nižší cena se očekává u Galaxy S21+ a naopak Galaxy S21 Ultra verze bude mírně zdražena.

Co říkáte na cenu Samsung Galaxy S21?

Zdroje: sammobile.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)