Cena vlajkového Realme GT 5G bude bezkonkurenční. Co všechno nabídne a za kolik?

nová vlajková loď realme

Společnost Realme odhalí svůj vlajkový model Realme GT 5G a nyní je známá kromě jiného také jeho cena. Ta by totiž měla být nižší než 2 999 CNY, což je v přepočtu asi 9 900 korun bez daně. Samozřejmě že u nás bude telefon o něco dražší, přesto se bude jednat o velice zajímavý telefon co se týče poměru mezi cenou a výkonem.

Cena Realme GT 5G překvapí

Tyto informace pocházejí přímo od viceprezidenta společnosti Xu Qi Chase, který na sociální síti Weibo zveřejnil informace o cenách. Telefon toho nabídne za svou cenu opravdu hodně. Můžeme začít třeba 120 Hz AMOLED panelem od Samsungu v kombinaci s 12 GB LPDDR5 RAM a UFS 3.1 úložištěm. O výkon se pak postará aktuálně nejvýkonnější čipset pro Android telefony – Snapdragon 888. Objevují se také spekulace o tom, že firma nabídne 8 GB RAM variantu za méně peněz.

S touto cenou půjde jednoznačně o nejlevnější telefon s vlajkovým čipsetem na trhu. Můžeme očekávat také 64 MPx fotoaparát nebo 65 W nabíjení. I kdyby tedy u nás stál telefon okolo 13 – 14 tisíc korun, půjde o velmi zajímavou koupi.

Přemýšlíte o koupi Realme GT 5G?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)