Activision představil Call of Duty: Warzone pro mobily

call of duty warzone mobile

Už je to nějaký téměř tři roky, co Activision představila Call of Duty: Mobile. Tato hra zaznamenala až nečekaný úspěch a dodnes jde o jednu z nejhranějších stříleček na mobilní platformy. Už před nějakým časem se začalo šuškat ohledně mobilního Call of Duty: Warzone a nyní máme potvrzeno, že je tento titul skutečně ve vývoji.

Studio Activision nyní skrz krátký teaser trailer oznámila, že Call of Duty: Warzone Mobile zamíří na mobilní platformy iOS a Android. Podrobnějšího odhalení se dočkáme již 15. září 2022. Dá se očekávat, že půjde o port z konzolí a počítačů, kde je mimochodem hra také velmi populární.

Announcing Call of Duty: Warzone Mobile

Announcing Call of Duty: Warzone Mobile

Těšit se tedy můžeme na nové mapy a módy, samotný gameplay pak bude s největší pravděpodobností vycházet právě z Call of Duty: Mobile. Stejně jako na velkých platformách by měla být hra k dispozici zdarma. Jako monetizaci bude Activision využívat mikrotransakce.

Jak se těšíte na mobilní Call of Duty: Warzone?

Zdroj: YouTube 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)