TOPlist

Nová hra Call of Duty Mobile má perfektní grafiku i Battle Royale. K dispozici bude zdarma

Jak stáhnout a nainstalovat

Jedna z nejočekávanějších mobilních her tohoto roku je rozhodně Call of Duty Mobile. Hra už v alfa verzi funguje v Asii a nyní se konečně oficiálně oznámila i pro západ, včetně Evropy. K dispozici je trailer, screenshoty i první informace. Velikým překvapením je to, že mobilní verze CoD obdrží kromě klasického multiplayeru, i podporu zombie režimu a také Battle Royale.

Call of Duty Mobile bude obsahovat v podstatě tři obří režimy

Po PUBG Mobile a Fortnite, zde máme další velkou hru, která se v plnohodnotné formě objeví na mobilních telefonech. Není to nic jiného než Call of Duty. Od prosince minulého roku se tato hra testuje v Číně z jednoho prostého důvodu, za hrou stojí studio Timi, které stojí právě třeba za mobilní verzí PUBG.

https://www.youtube.com/watch?v=0QjTdMWCWWA

Mobilní verze CoD už jsme v uplynulých letech mohli na telefonech vidět mnohokrát. Vždy se ale jednalo v podstatě jen o hříčky s malým rozpočtem a šlo jasně vidět, že jde o mobilní hru. Call of Duty Mobile už je ale něco jiného, nabízí plnohodnotný herní zážitek, který známe z PC či konzolí. A to včetně perfektní 3D grafiky, dobré hratelnosti a velkého množství obsahu. Hra bude obsahovat mapy, režimy, zbraně i postavy z celé série Call of Duty. A to včetně Black Ops anebo Modern Warfare.

Official Call of Duty®: Mobile Trailer [English]

Official Call of Duty®: Mobile Trailer [English]

Již nyní víme o tom, že ve hře budou módy jako Team Deathmatch, Search and Destroy nebo Free-For-All na legendárních mapách jako je Nuketown, Crash, Hijacked. Zároveň se potvrdil režim Zombies, kdy společně s přáteli čelíte hordám nemrtvých a hlavně také Battle Royale režim, takže půjde zároveň o přímou konkurenci výše zmíněných her.

Úspěch u lidí má zajistit i to, že hra bude zdarma. Momentálně je hra v alfa verzi výhradně pro čínský trh. V létě tohoto roku se plánuje betaverze ve vybraných regionech na západě a pravděpodobně na konci léta až na podzim 2019 bude hra finálně venku. Již nyní se můžete s předstihem zaregistrovat na Google Play a jakmile hra vyjde, obdržíte upozornění.

Call of Duty: Mobile Season 6
Call of Duty: Mobile Season 6

Těšíte se na Call of Duty Mobile? Jak se vám líbí záběry ze hry?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)