TOPlist

Brno pozor! Android RoadShow 2013 už tuto sobotu – známe program i místo konání

Android RoadShow Auto

Záplava informací od lifestyle až po geekovské šílenosti, nejžhavější mobily na vyzkoušení, soutěže, akce, přednášky, rozhovory, krásné modelky a i nějaké to mlsání. To vše a ještě mnohem více čeká na Android RoadShow 2013, takže neváhejte a registrujte se: je to zdarma! Android prostě jede a my s ním!

Mapa Android RoadShow

Letošním prvním městem, které na naší cestě Českou Republikou navštívíme, je Brno. Tak si do kalendáře nezapomeňte poznačit sobotu 1. 6., kdy se uvidíme v hotelu Holiday Inn, který najdete v ulici Křížkovského 20, Brno. A jako žhavou novinku jsme si pro vás připravili zařízení nVidia Shieldale ani o HTC a Samsung  novinky Vás neochudíme :). Letos jsme pro vás připravili něco extra v podobě „Game Hall“, „Hi-Tech koutku“, „Kardio zóny“, „Foto koutku“, „Miss Android RoadShow 2013“ a mnoho dalšího. A pokud by to pro vás bylo málo, můžete si zalítat v Quadrokoptéře AR.Drone nebo si zajezdit s magickou koulí Sphero. RoadShow se koná vždy v sobotu, takže si nemusíte brát volno v práci :).

nvidia-shield-640x353

Nebudou chybět soutěže o špičkové Android telefony a tablety (ta-ble-ty:). Přesný program přednášek najdete vždy ZDE.

 Obecna Android - Android RoadShow 2012 Prahaandroid roadshow vyhlaseni


Zvětšit mapu

Android RoadShow Brno menší

10 věcí, díky kterým si přijde na své nejen fanoušek Androidu

  • jedinečný program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • každý se může zúčastnit souboje fotoaparátů se svým přístrojem
  • možnost nákupu špičkových telefonů ve slevě
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny
  • Miss Android RoadShow 2013
  • sladké občerstvení pro každého

registraceHome

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co vás čeká (a nemine)

Bereme s sebou plný kufr  té nejžhavější techniky na poli mobilních zařízení. Desítky nejnovějších a nejzajímavějších telefonů budou čekat na vaše nenechavé prsty, abyste si je mohli vyzkoušet na vlastní dotek. A pozor, škarohlídy argumentující možností vyzkoušet si mobily v českých obchodech potěšíme i přítomností několika kousků, se kterými se v naší domovině ještě nesetkáte!

Přednášky, debaty, rozhovory

Přednášky od významných výrobců, inovátorů a technologických průkopníků patří právem mezi zlaté hřeby naší RoadShow, protože vám dávají možnost dozvědět se dokonce i zcela exkluzivní informace, které byly zatím zahaleny rouškou tajemství. Z pestré palety si ale vybere každý! Zajímalo by vás, jak zefektivnit práci ze svým telefonem nebo jak ho lépe využít během celého dne? Nebo jak na pokročilé funkce? Proč se Android čím dál tím více spojuje se slovem LifeStyle a co to vůbec znamená? Přijďte, nebudete zklamáni!

conference

Game Hall: Vyzkoušejte si herní hity!

Chléb a hry? Android a hry? Je pravda, že Android se prodává jak rohlíky, ale slovní hříčky o pečivu stranou. Vzhledem k tomu, že se na trhu vyskytují telefony a tablety, které mohou obstojně konkurovat domácím herním konzolím, byla by obrovská škoda minout ohromně populární segment her. Od prezentace největších a nejzábavnějších herních titulů je tu právě Game Hall a jestli v ní nebude narváno až k prasknutí, sním svoji paměťovou kartu s máslem a marmeládou. Dáme vám totiž zatím alespoň jeden proklatě dobrý důvod, proč se do Game Hall podívat: Tegra 4. Nejen na odiv, ale i jako hlavní cena v soutěži. V každém městě, které navštívíme, budete mít možnost zapojit se do soutěže o top zařízení s tímto nabušeným hardwarem, který láme rekordy jako parátka. Přijďte, zahrajte si, skóre ze hry odešlete na server a doufejte, že vydržíte na prvním místě!

gaming

Hi-Tech koutek: Ochutnejte budoucnost

Doby, kdy jsme filmovým tajným agentům záviděli jejich vychytávky, jsou pomalu pryč. Díky mobilním technologiím, miniaturizaci, speciálním čidlům a výkonnému hardwaru může být Ethanem Huntem z Mission Impossible prakticky každý. V minulosti jsme slavili velký úspěch s bezpilotní quadrokoptérou AR.Drone, tudíž pro vás tento rok chystáme ještě zajímavější vychytávky, se kterými se vyřádíte ve vzduchu, vodě i na suché zemi.

hi-tech

Android jako zdravý životní styl

Zdravý životní styl a sportování, to není jenom Olga Šípková a nebudeme prezentovat ani aplikaci Cvičme v rytme. Odklon Androidu ze sféry geeků a technofilů je jasně patrný a snaha výrobců zařadit smartphony a tablety do trendy životního stylu moderního člověka je zcela pochopitelná. Názorně a zábavně vám ukážeme, jak si pomocí několika užitečných aplikací proměnit svůj telefon v nesmlouvavého trenéra a vylepšit si životosprávu. Dává to smysl. Vždyť s Androidem vstáváme, snídáme i pracujeme a ještě si na tabletu před spaním přečteme nějakou knihu nebo pustíme film. Proč tedy pasivní konzumování obsahu neobohatit o nějakou tu extra aktivitu? Dokážeme vám, že Android je ideální společník pro současného člověka!

sport

registraceHome

Souboj fotoaparátů: Rozhodněte, kdo fotí lépe!

Snad pod každou recenzí najdeme komentáře od uživatelů zabývajících se kvalitou fotoaparátu v daném zařízení. Aby také ne, kvalitní mobilní fotoaparáty se neváhají vydat na území „kabelkových“ kompaktů a svádějí tam lítý boj. Jenže porovnávat fotografie v internetových testech, to není to pravé ořechové. Většinou jsou zachyceny různé objekty v různou denní dobu a nedejbože i v odlišných ročních obdobích. Ale my jsme řekli dost! Připravili jsme pro vás fotokoutek, ve kterém najdete slušnou řádku telefonů namířených na ladné křivky naší modelky. Pořízené fotografie se zobrazí na velké televizi a budete mít možnost nechat si je zaslat i e-mailem pro podrobné domácí zkoumání ;)

foto

Kupte si vysněný mobil se slevou

Už minule jsme si všimli, že mnoho z vás využilo RoadShow jako příležitost, jak se zbavit posledních pochybností o telefonu, který si hodláte koupit. Padlo finální rozhodnutí, super, ale pak začalo běhací kolečko po českých kamenných i internetových obchodech a hledání nejlepší ceny. Tento rok je všechno jinak, protože přinášíme revoluční novinku – na RoadShow si nyní vybraný mobil můžete koupit a navíc dostanete i zajímavou slevu!

mobilz

Celebrity!

Ne, Ornellu Štikovou ani Agátu Hanychovou neplánujeme. Nevíme, kolik z vás jsme právě naštvali a kolik naopak potěšili, každopádně jsme pozvali několik nejvýznamnějších celebrit z oborů, které jsou Androidu blízké nebo se ho přímo týkají. Přijďte se seznámit, poslechnout si přednášky a rozhovory a třeba i prohodit pár slov.

celeb

Soutěže o hodnotné ceny

Chcete získat zajímavé androidí zařízení zcela zdarma? Žádné skryté poplatky, žádné úvazky, žádné kupování předraženého nádobí. Vezměte s sebou kamarády, známé, široké příbuzenstvo – čím víc vás bude, tím větší je šance, že vaše skupinka něco vyhraje. Podmínku máme jedinou: bezplatně se registrujte na http://www.androidroadshow.cz a dostavte se osobně!

win

Miss Android RoadShow 2013

Technologie a ženská krása? Jde to dohromady! Pokud jste osobou něžného pohlaví, dostavte se na RoadShow a vyfoťte se s naším maskotem. Všechny fotografie pak budou umísťovány na web http://www.androidroadshow.cz a následné veřejné hlasování rozhodne o tom, kdo získá nejen titul Miss Android RoadShow 2013, ale i skvělý telefon s Androidem. A pokud nás naše čtenářky a návštěvnice přesvědčí o tom, že by bylo vhodné nezaměřovat se jen na jedno pohlaví, kdo ví, třeba se příští rok dočkáme i „missáka“ :)

miss

Sladká tečka

Rezolutně odmítáte pohyb mimo chůze k autu? Jogging, dřepy a zpocené tričko vám nevoní? Snad vás kromě technických hraček potěšíme nějakou tou sladkou dobrůtkou či osvěžením v podobě ledové kávy nebo vychlazených nápojů od Kofoly. Je toho ale více, nechte se překvapit!

sweets

registraceHome

Na RoadShow snadno a rychle

Chápeme, že obyvatelé menších měst se mohou cítit znevýhodněni a proto se jim snažíme vyjít maximálně vstříc. Všechny RoadShow se budou konat v sobotu, čímž se například chceme vyvarovat nutnosti podepisovat (zá)školákům omluvné listy. Druhá věc je samozřejmě doprava. Spojili jsme se se serverem Jízdomat a vymysleli způsob, jak poskytnout cestu na místo konání i pro ty, kteří nemohou využít běžně dostupné prostředky hromadné dopravy. Na stránkách www.jizdomat.cz naleznete přehledně zpracovanou nabídku i poptávku po spolucestujících. Snadno se tak spojíte s řidičem, který ve vhodný čas jede do města, kde se RoadShow koná, a má ve voze volné místo. Taková moderní podoba stopování.

jizdomat-logo

VIP uživatelé jako v bavlnce

Když jsme spouštěli VIP účty, slibovali jsme platícím uživatelům mnoho zajímavých výhod, které se nebudou omezovat pouze na náš web. Na RoadShow 2013 vás přesvědčíme, že to myslíme vážně! Pro VIP uživatele je připraven speciální program, různé výhody a individuální přístup. Zkrátka uděláme to, co vám na očích uvidíme :)

Máte ještě dostatek času se mezi VIP uživatele zařadit. Kompletní nabídku toho, co placené členství nabízí, se podívejte do našeho obsáhlého článku. Věříme, že nebudete litovat!

Svět Androida premium Android gold

Přijďte, chceme vás vidět!

Když jsem se otázal, proč se Android RoadShow nejmenuje třeba hezky česky „Osahej si Androida“, byl jsem promptně upozorněn na pokleslé mravy a reálně mi hrozilo, že budu do konce života psát o aplikacích typu Dickorate. Proč navíc měnit zavedené jméno? RoadShow vstoupila do povědomí veřejnosti jako úspěšná a oblíbená akce a během svého putování po českých městech potěšila nejen řadu fanoušků chytrých mobilů, ale díky svému informativnímu přístupu i řadu uživatelů, kteří třeba s nákupem svého prvního smartphonu ještě váhali.

IMG_4152

Pokud bych měl shrnout důvody, proč se na Android RoadShow 2013 podívat, pak je v první řadě nutné zmínit, že celou akci děláme pro vás. Může vám to připadat jako klišé, ale myslíme to vážně. Snažíme se vám přinést takové informace, o jaké si píšete a zábavnou formou vám je budeme prezentovat. Neodolatelné výdobytky mobilní technologie, převratné novinky, výkonný hardware, ale stejně tak i zábava, dobrá nálada, spousta akcí, soutěží a aktivit k naší RoadShow prostě patří. Ohromně nás těší váš feedback, vaše zpětná vazba, a způsob, jakým nám posíláte podněty a nápady. Právě to je materiál, který hodláme opět přetavit ve stoprocentní zážitek. Radost z poznávání nových technologií, napětí u nejnovějších her, možnost vyzkoušet si postupy a zařízení, ke kterým se běžně nedostanete – to vše úhledně zabaleno do krabičky s logem zeleného robůtka Androida. Vezměte s sebou kamarády, spolužáky i příbuzné a nezapomeňte přibalit dobrou náladu! Nemůžeme se dočkat, až před vámi začneme sypat všechny trumfy z rukávu.

Těšíme se na vás!

partneri

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)