Blokování reklam ve Spotify se nevyplatí: Společnost banuje uživatele s upravenou aplikací

spotify ban ucet blokovani reklamy

Oblíbená streamovací služba Spotify je k dispozici i zdarma. Nicméně uživatelé musí počítat s tím, že přijdou o několik funkcí a také se musí obrnit trpělivostí před reklamami, které se nedají přeskočit. Lidé tohle omezení už nicméně dokážou dlouho dobu obejít a reklamy to zrušit, aniž by si platili Premium účet. To se samozřejmě Spotify nelíbí a už v minulém roce začala společnost blokovat uživatele do té doby, než si upravené aplikace nevypnou. Nyní v roce 2019 tohle pravidlo zpřísňují. Uživatelům budou rovnou banovat účty.

Spotify upravilo podmínky používání: Za blokování reklam hrozí uživatelům ban

O aktualizacích a úpravách podmínek používání se častokrát neinformuje. Poslední změna je však poměrně důležitá, protože pokud se uživatelé novými podmínkami nebudou řídit, můžou přijít na trvalo o Spotify účet. Společnost výslovně zakazuje upravené aplikace nebo nástroje, které blokují ve službě Spotify reklamy.

Nově může Spotify jakýkoliv takový účet “zabanovat”. V tuhle chvíli není jasné, jestli ban bude okamžitý, nebo mu bude předcházet i nějaké upozornění ze strany Spotify. Společnost již delší dobu dokáže tyto nástroje detekovat a lidem dočasně blokují účty, dokud škodlivý software neodstraní. Nově už nepůjde o dočasné blokování účtu, ale trvalé. Nově podmínky společnosti Spotify vstoupí v platnost 1. března.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Platíte si Spotify anebo používáte verzi zdarma?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (43)