TOPlist

Warcraft na telefonu je konečně realitou! Naštvaní fanoušci hru v recenzích kritizují

Warcraft Rumble
  • Hra je dostupná od 3.listopadu zdarma pro oba mobilní systémy
  • Akční strategie byla vydána symbolicky se zahájením akce Blizzcon 2023
  • Hra dostáhla milionu stažení za pouhých pár hodin

Blizzard Entertainment fanoušky překvapil vydáním své první mobilní hry, které měla vyjít už v roce 2022. Hra je nyní dostupná na platformách Android a iOS a nabízí nový zážitek pro fanoušky světa Warcraftu. PvP hra je podobná populárnímu titulu Clash Royale a typem jde o tower defense. Tímto titulem znovu rozšiřuje své portfolio a přináší slib, že poskytne intenzivní taktické bitvy a také ikonické sběratelské prvky.

Warcraft Rumble je mobilní akční strategická hra, která hráčům umožňuje stavět armády s oblíbenými hrdiny ze světa Warcraftu. Hra obsahuje více než 60 postav, které jsou představeny jako detailní miniatury. Hráči mohou získat nové postavy jako Leader Sylvanas Windrunner a mnoho dalších.

Launch Cinematic Trailer | Warcraft Rumble

Launch Cinematic Trailer | Warcraft Rumble

Ostrá kritika a nepochopení fanoušků

Bohužel, i přes nadšení, které vzbudilo překvapivé vydání hry, se vývojářské studio setkalo s vlnou kritiky ze strany hráčské komunity. Za pouhých pár hodin hra dosáhla jednoho milionu stažení a s tím se na sociálních sítích objevují stížnosti na přetížené servery. Někteří fanoušci vyjádřili nespokojenost hlavně s tím, že se hra značně vzdálila od tradičního konceptu a atmosféry, které jsou charakteristické pro svět Warcraftu. Ačkoliv hra čelí jisté kritice, má samozřejmě i pozitivní ohlasy. Někteří zapálení WoWkaři oslavují, že mají nový způsob, jak si denně doplnit dávku orků, elfů nebo murloců.

Hrajete některou z populárních Warcraft her?

Zdroj: Warcraft Rumble

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)