Blíží se představení očekávaného Galaxy A53 5G. Co o něm víme?

samsung galaxy a53 letsgodigital

Telefony z řady Galaxy A patří k vůbec těm nejprodávanějším mobilům ve své kategorii. Samsung Galaxy A52s 5G je dokonce v Česku aktuálně ten nejprodávanější telefon a tak není divu, že jihokorejská firma nechce nic ponechat náhodě a chystá nástupce.

Samsung Galaxy A53 5G certifikován s 15W nabíječkou

Již dříve jsme mohli vidět rendery připravovaného Galaxy A53 5G a nyní byl certifikován jeho 15W nabíjecí adaptér. To znamená, že se i letos u Samsungu dočkáme s největší pravděpodobností pouze podprůměrně rychlého nabíjení. A to v době, kdy výrobci jako OnePlus či realme nabízí i ve vyšší střední třídě 65W či rychlejší nabíjení. Dá se očekávat, že telefon jako takový bude podporovat 25W nabíjení jako jeho předchůdce.

samsung galaxy a53 5g 3c

Co se týče ostatních specifikací, telefon by měl dle posledních informací dostat 120Hz AMOLED displej s Full HD+ rozlišením, Android 12, 6 GB operační paměti RAM a pod kapotou má tikat čipset Samsung Exynos 1200, zatímco v současných A52 telefonech tikají čipy od Qualcommu.

Jaké telefony ve střední třídě preferujete?

Zdroj: GSMArena, letsgodigital

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)