Nový tablet od Blackview láká na kvalitní displej a nízkou cenu

blackview tab 16

Společnost Blackview právě na celosvětových trzích představil nový tablet Blackview Tab 16. Ten zaujme kvalitním displejem, ale také PC režimem nebo (po omezenou dobu) poměrně zajímavou cenou.

Tablet nabízí 11palcový IPS displej s rozlišením 2000 x 1200 pixelů, bohužel pouze s 60Hz obnovovací frekvencí. Zmínit ale musíme certifikace Widevine L1, díky které si užijete Netflix a další platformy v té nejvyšší kvalitě. Navíc disponuje speciálním desktop režimem, díky kterému můžete tablet použít jako notebook a snadno upravovat například dokumenty.

Blackview Tab 16 je vybaven osmijádrovým čipsetem Unisoc T616 s až 8 GB RAM a 256GB úložištěm s možností rozšíření až na 1TB díky microSD slotu. O zvukový zážitek se starají stereo reproduktory, výdrž má pak na starost 7680mAh baterie. Na zadní straně se nachází jediný 13Mpx fotoaparát, na té přední pak 8Mpx selfie kamerka. Tablet běží na systému Android 12 s nadstavbou Doke OS 3.0 a k dostání je na Aliexpressu za cenu 5 580 korun. K dostání je také v setu s klávesnicí a myší.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový tablet od Blackview?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)