BlackBerry vyřešilo problém s displejem u KEYone

telefon-blackberry-keyone-test-odolnosti

V červnu uveřejnil youtuber JerryRigEverything video, ve kterém ukazuje, jak telefonu BlackBerry KEYone může poměrně jednoduše vypadnout displej. Společnost posléze vydala prohlášení, že telefony opraví. Zda se, že BlackBerry dodrželo své slovo.

Telefon BlackBerry KEYone byl opraven

Test odolnosti v červnu pro telefon BlackBerry KEYone nedopadl příliš dobře. Ukázalo se, že při větším zatížení telefonu vypadne displej, chyběla totiž jakákoliv vrstva, která by držela displej na svém místě. Byl v podstatě jen zacvaknut. Dva dny po zveřejnění videa, společnost vydala prohlášení, že problém napraví.

Tak se také stalo. BlackBerry vydalo aktualizované verze telefonu. Ty už, jak můžete vidět ve videu, problém s displejem nemají. Během testu můžete vidět, že se telefon sice podstatně ohne, ale displej zůstává na svém místě.

Does the BlackBerry KeyOne screen STILL FALL OFF?? – Round 2

Does the BlackBerry KeyOne screen STILL FALL OFF?? - Round 2

U první verze telefonu bylo možné displej odchlípnout i pouhým nehtem. Nyní se sice také podařilo youtuberovi odstranit displej telefonu, nicméně k tomu musel už použít horkovzdušnou pistoli, další nástroje a hodně fyzické síly. Pokud máte problém s telefonem KEYone, nezapomeňte kontaktovat výrobce.

Myslíte si, že moderní smartphone s hardwarovou klávesnicí má budoucnost?

Zdroj: androidauthority.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)