Menu

BlackBerry vyřešilo problém s displejem u KEYone

V červnu uveřejnil youtuber JerryRigEverything video, ve kterém ukazuje, jak telefonu BlackBerry KEYone může poměrně jednoduše vypadnout displej. Společnost posléze vydala prohlášení, že telefony opraví. Zda se, že BlackBerry dodrželo své slovo.

Telefon BlackBerry KEYone byl opraven

Test odolnosti v červnu pro telefon BlackBerry KEYone nedopadl příliš dobře. Ukázalo se, že při větším zatížení telefonu vypadne displej, chyběla totiž jakákoliv vrstva, která by držela displej na svém místě. Byl v podstatě jen zacvaknut. Dva dny po zveřejnění videa, společnost vydala prohlášení, že problém napraví.

Tak se také stalo. BlackBerry vydalo aktualizované verze telefonu. Ty už, jak můžete vidět ve videu, problém s displejem nemají. Během testu můžete vidět, že se telefon sice podstatně ohne, ale displej zůstává na svém místě.

U první verze telefonu bylo možné displej odchlípnout i pouhým nehtem. Nyní se sice také podařilo youtuberovi odstranit displej telefonu, nicméně k tomu musel už použít horkovzdušnou pistoli, další nástroje a hodně fyzické síly. Pokud máte problém s telefonem KEYone, nezapomeňte kontaktovat výrobce.

Myslíte si, že moderní smartphone s hardwarovou klávesnicí má budoucnost?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

V6ak

v6ak 14

19.8.2017 6:10

Buď se problémy týkají jen některých kusů (což by odpovídalo počtu lidí, kteří mají problém), nebo je nová verze v prodeji už přes dva měsíce. Nebo se většinou neprojevjují při běžném používání. Každopádně displej mi drží jako přilepený.

bicista

20.8.2017 0:40

alespon jde pri rozbiti lechce display vymenit :)

V6ak

v6ak 14

20.8.2017 9:27

Jako vtip dobrý, ale reálně může být problém nový displej bez dalšího rozebrání telefonu zapojit. A díval jsem se e zvědavosti na jedno video s rozebráním telefonu – snad to nebudu nikdy potřebovat.

Jaroslav Reznik

30.8.2017 9:36

Me se pri tom beznem pouzivani rozpadl – proste jsem jen telefon vytahl z kapsy (navic v Incipio DualPro obalu), naklonil ho k sobe a displej sam vypadl :). Ale jako nahodou dobra feature – ktery telefon ma HW klavesnici a oddellitelny displej? :D

RSS (komentáře k článku)