Telefon BlackBerry KEYOne pohořel v testu odolnosti

Telefon blackberry keyone

Stává se již tradicí, že při vydání nového telefonu, jej uvidíme i v testu odolnosti na YouTube kanálu JerryRigEverything. Tentokrát se dostalo na telefon BlackBerry KEYone a i když začal v testu velmi dobře, ve finále dopadl hodně špatně.

Telefon BlackBerry KEYone má problém s displejem

Zack z kanálu JerryRigEverything provádí testování telefonů v několika fázích. Nejprve vyzkouší, jak je na tom ochrana displeje proti poškrábání, poté se Zack pustí do čoček fotoaparátu, čtečky otisků prstů, rámu a zad telefonu. Nechybí také otestování, jak si displej poradí s plamenem. V těchto bodech BlackBerry nemá žádný problém.

BlackBerry KEYone Durability Test – SCREEN FAIL!

BlackBerry KEYone Durability Test - SCREEN FAIL!

Mnohem horší to je u poslední části, a to je test ohýbání. Telefon je sice vyroben z kvalitních materiálů, ale součástky k sobě nejsou vůbec dobře přilepeny. Displej po mírném ohnutí vyskočil z těla, po přidání síly vyletěla částečně i zadní strana telefonu. Na internetu už se dá dokonce najít několik majitelů tohoto telefonu, kterým displej z těla vypadl. Většina telefonů má displej připevněn vrstvou lepidla k tělu, což také přispívá k celkové pevnosti telefonu. Nové BlackBerry to ale nemá, takže proto se i poté mnohem jednodušeji ohnul.

Na druhou stranu se dá displej telefonu bez práce vyměnit, případně se tento problém lehce vyřešit. Čínská společnost TCL, která se poprvé stará o výrobu BlackBerry telefonů, tak nezačala příliš šťastně.

BlackBerry KEYone

BlackBerry KEYone

1.0
  • Displej 4,5" IPS
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 625
  • RAM 3GB RAM
  • Fotoaparát 12 MPx
  • Úložiště 32GB
  • Baterie 3505 mAh

Co říkáte na výsledek BlackBerry KEYone v testu odolnosti?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)