BlackBerry chystá telefony s 5G a hardwarovou klávesnicí

blackberry 2021

Krátké partnerství mezi TCL a BlackBerry skončilo již před několika měsíci a dříve populárního výrobce mobilních telefonů si vzala pod křídla společnost Onward Mobility. Již minulý rok se spekulovalo o tom, že mají spatřit v roce 2021 světlo světa telefony BlackBerry s podporou 5G sítí. Nyní byla tato zpráva potvrzena.

BlackBerry chystá telefony s 5G

Telefony ponesou designový jazyk BlackBerry. Můžeme se tedy těšit na hardwarovou klávesnici, avšak chybět nemá ani kvalitní čipset a podpora 5G sítí. V současné době prý Onward Mobility pracuje spolu s Foxconnem na prvních prototypech. Telefon by měl být pak dostupný v Severní Americe, Evropě a Asii. Přesné datum představení zatím bohužel také neznáme.

blackberry telefony 5g

Hlavním zaměřením telefonů BlackBerry bude opět zabezpečení. Firma Onward Mobility chce prý využít několik let zkušeností BlackBerry a opět se chce stát jedničkou v bezpečnosti. na telefon jsme osobně velice zvědaví a na jeho systém ještě více.

Jak se na nové BlackBerry těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)