Herní telefon Black Shark 3 bude mít 65W nabíjení a obří kapacitu baterie

Black Shark 3 baterie nabíjení

Na trh míří nový telefon, který bude mít za úkol zejména zvládat nejnovější a nejnáročnější mobilní hry. Půjde o čínský Black Shark 3. Mezi jeho již potvrzené parametry patří například QHD rozlišení displeje s obnovovací frekvencí 120 Hz či špičkový čipset Qualcomm Snapdragon 865. Teď se objevily informace o velikosti baterie a výkonu nabíjení. I v tomto ohledu nabídne nový herní přístroj velmi dobrou výbavu. Před pár hodinami společnost na sociální síti Weibo zveřejnila anketu, ve které se fanoušků ptala na jejich preference v oblasti kapacity, rychlosti nabíjení a maximálního počtu cyklů. Výběrem možných odpovědí v ní mimo jiné narážela na parametry konkurenčních telefonů. Současně odhalila ty pro přístroj ze své dílny. Baterie v Black Shark 3 bude mít kapacitu 5000 mAh, 65W nabíjení a má vydržet 800 cyklů.

Black Shark 3 baterie nabíjení anketa

V této kombinaci kapacity a rychlosti nabíjení se telefon zvládne naplno nabít za pouhých 38 minut. Stejné atributy má například také nejvýkonnější Ultra verze telefonu Samsung Galaxy S20. Ostatní tři možnosti z ankety odkazují na čínské přístroje Huawei Mate X (55 W + 4500 mAh), OPPO Reno Ace (65 W + 4000 mAh) a IQOO 3 (55 W + 4400 mAh). V tomto ohledu má tedy Black Shark 3 v kombinaci kapacity baterie a rychlosti nabíjení konkurenty překonat. K tomu navíc jeho baterie zvládne větší počet cyklů. To může být vykoupeno její velikostí a gramáží, ale to asi není u herního přístroje tak velký problém. Vysoký výkon má podle spekulací podtrhnout také přítomnost operační paměti o velikost 16 GB. Uvidíme, kolik bude telefon nakonec stát.

Hledáte herní telefon? Zaujal vás Black Shark 3?

Zdroj: GSM Arena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)