TOPlist

Black Friday: Xiaomi Watch S1 Active koupíte za historicky nejnižší cenu

xiaomi watch s1 active black friday sleva

Black Friday je v plném proudu, avšak orientovat se ve slevách vyžaduje několik hodin práce. České e-shopy tu a tam projíždíme i my a když nás něco zaujme, informujeme vás o slevě na našem webu. Tentokrát nám padly do oka hodinky Xiaomi Watch S1 Active, které můžete koupit v akci za dosud nejnižší cenu.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Active nabízejí to nejlepší, co je čínský gigant ochoten na poli nositelné elektroniky nabídnout. Pokud se o nich chcete dozvědět více informací, určitě mrkněte na naší recenzi, kde se jim věnujeme dopodrobna. Nicméně hodinky hned na první pohled zaujmou svým parádním 1,43palcovým AMOLED panelem s rozlišením 466 x 466 pixelů. Na jedno nabití vydrží při běžném používání až 12 dní, což je poměrně slušné číslo a nechybí samozřejmě možnost volání, což se stává standardem u čím dál tím většího množství chytrých hodinek.

Black Friday akce

Black Friday je v plném proudu, avšak zorientovat se ve slevách nemusí být jednoduché. Samotné slevy mnohdy nejsou skutečné, nebo jsou zanedbatelné. S odhalením těchto praktik vám pomůže doplněk Hlídač Shopů, nebo v tomto případě my. Pokud nás trkne do oka něco zajímavého, budeme vás o akcích informovat u nás na webu, nehledě na to, o který e-shop se jedná. Z prokliku na stránku nemáme žádnou provizi.

Obchod Datart je má nyní za 2 990 Kč a po zadání kódu 22CZBFE102 v košíku dostanete dalších 10 % dolů. Hodinky lze tedy koupit za 2 691 Kč, což už rozhodně stojí za zvážení. Pokud by vám nevadil méně známý obchod, Jelmo je prodává ještě o korunu levněji.

Cena: 2 691 Kč

Jak se vám zamlouvá tato cena?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)