Populární hra Black Desert míří na Android. Jde o nejlepší mobilní MMORPG?

mmorpg black desert android

Po několika měsících testování a vývoje společnost Pearl Abyss konečně oznámila příchod hry Black Desert na Android. Jedná se o MMORPG, které vyšlo v roce 2015 také na PC. Po čtyřech letech se mu tedy podařilo přenést i na mobilní platformy. Hra byla optimalizována tak, aby vyhovovala hraní na menších obrazovkách, ale přitom si zachovává skvělou grafiku, což byl jeden z hlavních pilířů této úspěšné hry. Už ze začátku můžeme říci, že se jedná o jedno z nejkomplexnějších MMO na telefony.

Black Desert Mobile: English Version Soft Launch Gameplay

Black Desert Mobile: English Version Soft Launch Gameplay

V MMORPG Black Desert si můžete vybrat hned z pěti tříd – Warrior, Ranger, Giant, Witch a Valkyrie, velmi detailně si přizpůsobit vzhled vaší postavy a následně vstoupit do světa. Poté, co se poprvé objevíte na mapě spatříte nádherný otevřený svět se spoustou možností. Můžete si volně pobíhat tam, kde chcete, nebo hrát 3v3 PvP režimy či Arény. Postavy v Black Desert Online mají tzv. Life Skills, které lze vyvinout vykonáváním úkolů. Nechybí rybaření, sbírání, opracování zbroje, obchodování či barvení látky.

Black Desert Mobile
Black Desert Mobile

Samozřejmě jako ve všech MMORPG jsou zde základem questy a expení. Nachází se zde velká spousta NPC postav, které vám mohou questy zadat. Pro jedince, kteří chtějí hrát bez připojení k internetu je zde režim Black Spirit. Ten umožňuje hráčům získávat zkušenosti a odměny až tři hodiny bez připojení k internetu.

Jak se vám líbí Black Desert na Android?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)