Bezrámečkový Honor Magic 2 bude mít 3 hlavní fotoaparáty a vysunovací mechanismus

honor magic 2 chystany telefon

Před několika dny jsme se dočkali telefonu Huawei Mate 20 Pro. Sesterská značka Honor nechce ale zůstat pozadu a na konec měsíce chystá představení rovněž velice zajímavého telefonu Honor Magic 2. Ten obdrží několik zajímavých technologií, které jsme u jiných telefonů nemohli vidět.

Honor Magic 2 se představí jíž 31. října

V posledních dnech se na internetu objevilo několik zajímavých informací ohledně chystaného telefonu Honor Magic 2. Nejprve se dostalo na krátké video, ve kterém se ukazuje i vysunovací mechanismus. Ten bude podobný jako u Xiaomi Mi Mix 3, bude se využívat vlastní pohyb rukou. Nejedná se tak o automatiku, jako jsme mohli vidět na Oppo a Vivo telefonech.

Honor Magic 2 hands-on video

Honor Magic 2 hands-on video

Kromě toho jsme se ale dočkali fotografií ve vysokém rozlišení, které ukazují telefon z obou stran. První dvě fotografie ukazuje Magic 2 ze přední strany. Díky posuvnému mechanismu úplně zmizel výřez a další senzory. Díky tomu nemá telefon rámečky. Z fotografie jde také vidět, že telefon obdrží asistenta YoYo, který bude pravděpodobně určen pouze pro Čínu. Zajímavější to je na zadní straně.

Ta vychází z Huawei P20 Pro, má rovnou tři fotoaparáty ve vertikální poloze. Poprvé také můžeme vidět Honor Magic 2 v červené barvě. Minimálně se tak objeví ve třech barevných verzích, jako je modrá a černá. Specifikace novinky jsou známé částečně. O výkon se bude starat Kirin 980, tedy nový čipset, který byl poprvé použit u řady Mate 20. Pokud jde o fotoaparáty, tak není známé, co Honor nasadí. Spekuluje se však o tom, že půjde o 20 MPx hlavní fotoaparát, který doplní 20 MPx širokoúhlý fotoaparát a třetí fotoaparát bude mít teleobjektiv a 8 MPx.

Telefon se bude nejprve prodávat v Číně. Naše informace k tomuto telefonu byly také, že se pravděpodobně na našem trhu neukáže. V zahraničí se však v poslední době spekuluje nad tím, že se později Honor Magic 2 uvede i globálně a podívá se také do Evropy. Na potvrzení či vyvrácení těchto informací si musíme počkat do oficiálního představení, které se uskuteční na konci měsíce.

Jak se vám líbí design Honor Magic 2?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)