Běžecký pás Mobvoi Home Treadmill Pro se spojí s hodinkami

Běžecký pás Mobvoi Home Treadmill Pro

Společnost Mobvoi, která je známá zejména díky hodinkám značky TicWatch, posílá na evropské trhy nový běžecký pás Home Treadmill Pro. Novinka je svým způsobem chytrá a dokáže po softwarové stránce nabídnout kromě virtuálních tras také propojení s chytrými hodinkami, na kterých se při pohybu objevují potřebné informace. Pás se dá použít jak na běhání, tak i chození. V rozloženém stavu je maximální rychlost 12 km/h, se sklopenými opěrkami jsou to 4 km/h.

O pohon se stará motor s výkonem 2,25 koňských sil a základní zobrazování a rovněž ovládání zajišťuje kromě dálkového ovladače dotykový LED displej. Ten je vyspělejší než u klasické verze tohoto pásu. Kromě displeje, zmíněných virtuálních tras a propojení s aplikací jsou tyto pásy stejné. Sdílí tedy například rozměry 135 x 69 x 110 centimetrů v rozloženém stavu, hmotnost 34 kilogramů a nosnost 120 kilogramů.

Mobvoi Home Treadmill Pro – Train at home, connected to the world.

Mobvoi Home Treadmill Pro - Train at home, connected to the world.

Mobvoi Home Treadmill Pro se v tuto chvíli oficiálně prodává ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, Španělsku, Švédsku, Nizozemsku a Velké Británii. Ve stříbrné či černé barvě za cenu 499 eur, tedy asi 12 300 Kč.

Běháte raději venku, nebo na páse?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)