Bezdrátová sluchátka Honor FlyPods jsou levnější verzí Apple AirPods

honor flypods

Společnost Honor představila svá bezdrátová sluchátka FlyPods a FlyPods Pro. Jedná se téměř o identický design, který jsme mohli vidět u Apple Airpod, jeden z rozdílu je například nabíjení. Na druhou stranu potěší mnohem lákavější cenou. Sesterská společnost Huawei dříve tento rok vydala podobná bezdrátová sluchátka Freebuds. Při představení Huawei Mate 20 Pro se měl představit jejich nástupce, jenže podle serveru Gizmochina se plány změnily a Freebuds 2 se nyní nazývají Honor Flypods Pro.

Honor FlyPods jsou nová sluchátka, která se v mnohem inspirují u Apple Airpod

Nová sluchátka již používají k propojení Bluetooth 5.0, splňují certifikaci IP54. Využívat se samozřejmě můžou k přijímaní hovorů, ovládání přehrávání písniček a také k aktivaci hlasového asistenta Honor YoYo. Je docela škoda, že nejde o Asistenta Google, Honor YoYo je totiž v současné době dostupný pouze pro domovskou Čínu. Baterie má kapacitu 420 mAh, na jedno nabití mají vydržet až 3 hodiny přehrávání. V pouzdru, ve kterém se přenáší je připravena energie na dalších 20 hodin přehrávání. Samotné pouzdro se dobíjí přes USB-C, případně bezdrátově.

FlyPods Pro mají navíc i funkci s názvem BoneID, která má sloužit k rychlému odemknutí telefonu pomocí hlasu. Je údajně tak bezpečná, že se dá využít i k potvrzení placení pomocí WeChat aplikace či AliPay. Prozatím se sluchátka budou prodávat v Číně. Jejich cena začíná na částce 799 CNYv přepočtu s DPH tak vyjdou na cca 3 800 Kč. Do prodeje se dostanou během příštího týdne.

Jak se vám líbí nová bezdrátová sluchátka Honor FlyPods?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)