Nová bezdrátová nabíječka Xiaomi s chladícím ventilátorem potěší cenou i designem

xiaomi bezdrátová nabíječka

8. května 2020 uspořádala společnost Xiaomi konferenci, na které představila několik nových produktů. Za zmínku stojí telefon Xiaomi Mi 10 5G, Mi Box 4K, sluchátka Mi True 2 a také 30W bezdrátová nabíječka s chladícím ventilátorem. A právě o ní bude tento článek.

Bezdrátová nabíječka Xiaomi s chladícím ventilátorem

Nová bezdrátová nabíječka Xiaomi disponuje vestavěným chladícím ventilátorem. Ten zajišťuje odvádění tepla z nabíječky. Dle Xiaomi zajišťuje nový design efektivnější odvod tepla a tím je samozřejmě také bezpečnější. Konstrukce nabíječky je přizpůsobená pro chytré telefony, ale není problém nabít zde třeba sluchátka.

bezdrátová nabíječka Xiaomi s chladícím ventilátorem

Naklápěcí stojan pomáhá držet telefon v jedné poloze a lze jej využívat i jako prostý držák a nabíjení prostě vypnout. Nabíječka podporuje všechny telefony, které podporují bezdrátové nabíjení. Samozřejmě plného potenciálu využijete pouze pokud váš telefon disponuje rychlým bezdrátovým nabíjením. A cena? Za nabíječku zaplatíme 26 dolarů, tedy asi 650 korun bez daně.

Využíváte bezdrátové nabíjení?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)