TOPlist

Upusťte páru ve VR! Beat the Beats přichází vyzvat Beat Saber!

Beat_the_beats_nahled
  • Právě vychází nová VR rytmická hra Beat the Beats
  • Při jejím hraní využijete sílu svých pěstí
  • Můžete si v ní zaboxovat do rytmu své oblíbené písničky   

Asi každý zná náročné dny, kdy jej něco pořádně vytočí, a potřebuje svou frustraci ventilovat ven. A právě k tomuto účelu se výborně hodí nový titul Beat the Beats od studia Parallel Circles. V něm si můžete, podobně jako v Beat Saberu, vášnivě „zabojovat“ s hudbou. Místo virtuálního meče vám tu k tomu ovšem poslouží pěsti, kterými budete na beaty útočit. Nepůjde o žádné bezduché boxování. Beaty budete zasypávat reálnými technickými údery, jakými jsou háky, zvedáky či directy. Díky tomu vás tak čeká intenzivní zážitek, při kterém uvolníte nejen nahromaděný stres, ale navíc se budete moci zlepšit i v reálném boxu.

Hra svým principem rozhodně vybízí k soutěžení s ostatními, a tak byste v ní již při vydání měli najít také leaderboardy. Dalšími prvky oživujícími hratelnost jsou denní výzvy nebo systém postupného odemykání více písní a žánrů. Očekáváme ovšem, že se titulu budou vývojáři věnovat ještě dlouhou dobu po vydání, a hra se tak bude postupně dále rozvíjet.

Beat the Beats – PS VR2 Release Date Trailer

Beat the Beats - PS VR2 Release Date Trailer

Beat the Beats vychází 27. února, zatím však pouze na PSVR2, kde si budete moci hru zakoupit za 19,99 $ (cca 470 Kč). Titul by ovšem brzy měl vyjít i na SteamVR a Meta Quest, přesné datum ale vývojáři zatím neoznámili. Pro SteamVR si už ovšem můžete stáhnout demo, a vyzkoušet si tak, zda vám hra bude sedět.

Zaboxujete si v Beat the Beats?

Zdroj: ISP TODAY, Parallel Circles

Tomáš Křišťál
O Autorovi - Tomáš Křišťál

Tomáš je už od dětství fanouškem IT, především v oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jeho první smartphone byl Samsung Galaxy Mini S5570i, postupem času však… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)