Basketball stars: multiplayer hra na mobil co vás chytne a jen tak nepustí

hra basketball stars multiplayer android

Patříte mezi příznivce sportovních mobilních her? Baví vás arkády s dobrou grafikou? Pak pro vás máme skvělý tip! Multiplayer hra na mobil, Basketball Stars má dokonce skvělou grafiku! Jedná se o online sportovní hru určenou pro více hráčů, kteří se spolu utkávají v duelech po internetu. Hra se skládá ze čtyř módů, kariéra, obranná hra, házení na koš a minihry. Všechny čtyři pak tvoří celý ekosystém hry, díky kterému můžete neustále vylepšovat svou postavu, nakupovat míče a další sportovní potřeby. A taky ukázat svým kamarádům, kdo je v basketu nejlepší.

Zábavná sportovní multiplayer hra na mobil

Obsah této hry pro Android je tedy složen z již zmíněných čtyř základních entit. Všechny z nich pak fungují na principu duelu s některým z dalších hráčů v aplikaci. Výběr je typicky náhodný, můžete však založit také vlastní místnost a utkat s kýmkoliv z vašich známých, kteří jsou online. Důležitým prvkem hry jsou peníze vydělané v rámci duelů. Tyto peníze vám zajišťují vstup do hry a vsází se před začátkem každého zápasu. Dalším platidlem ve hře jsou pak zlaté cihly, které se sice mnohem hůř získávají, umožňují však mnohem atraktivnější nákupy. Za své výhry obdržíte cestovní tašky, v nichž najdete nejrůznější sportovní vybavení, jako jsou dresy, míče apod., na ty lepší si však budete muset vydělat.

Basketball Stars Welcomes March Maniacs

Basketball Stars Welcomes  March Maniacs

Ukažte, kdo je nejlepší v házení na koš

Základním herním módem Basketball Stars je hra založená na házení na koš. Kvalita tohoto hodu je následně ohodnocena dvěma, nebo třemi body, které se přičítají ke skóre zápasu. Který z hráčů má po uplynutí časového limitu víc bodů vyhrává a získává vsazené peníze. Podobně funguje i obranná hra, kde vás blokuje protihráč a brání tak ve vhození míče do koše. V rámci házení na koš a obranné hry si pak vždy můžete zvolit do kterého prostředí chcete vstoupit. Tato prostředí se liší vstupním poplatkem a také úrovní hráčů, kteří v ní hrají. Pokud tedy začínáte není dobré vsázet velké částky, protože nasbírat peníze zase od nuly není úplně snadné. Postupem času se však propracujete i do obtížnějších úrovní. Kariéra pak kombinuje oba zmíněné módy nemůžete si však zvolit prostředí. Pro postup k dalšímu bodu pak musíte splnit několik podmínek a zároveň si další úroveň vyhrát. S nabytím zkušeností, peněz a nejrůznějších cen, které hra poskytuje se postupně navyšuje level vaší postavy a tím i její dovednosti.

Hra Basketball Stars má naprosto jednoduché ovládání a skvělý tutoriál, který vás ze začátku provází všemi kouty prostředí. K řízení hry tak budete používat gesta a sledovat stupnici v levé části obrazovky, která signalizuje sílu a přesnost hodu. Můžete také využít miniher, kde využijete svůj postřeh a naberete zkušenosti pro házení na koš.

Basketball Stars je skvělá multiplayer hra na mobil, která může sloužit jako prostředek pro poměřování sil v kolektivu přátel, ale i časová výplň během čekání na zastávce, nebo zábava v rámci volného odpoledne. Snadné ovládání a skvělá grafika spolu s promyšleným systémem zápasů a možností pro vylepšování postavy vás naprosto vtáhne do děje až budete mít problém telefon odložit. Zahrát si můžete také pomocí webového prohlížeče, přímo na stránkách vývojáře Miniclip.

Basketball Stars: Multiplayer
Basketball Stars: Multiplayer

Hrajete na telefonu hry pro dva?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)